Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szédülés, rossz közérzet, nem...

Szédülés, rossz közérzet, nem önmagam vagyok, mi lehet?

Figyelt kérdés
Üdv, kb 3 hete lehetett, hogy elszéldültem a munkahelyemen, csak úgy a semmiből jött az érzés. Azóta is szédülök. Kórházba vittek, majd még aznap elengedtek. Vér, vizelet okés volt. Hazamentem, majd elhatalmasodott rajtam a félele. Pánikoltam a szédülés miatt, úgy érzetem mintha a lelkem elhagyná a testemet. Neurológián semmi CT, MRI, csak monsták, hogy vegyes szorongással kevert depi. Soha nem volt, senkinek a családban. Nem drogoztam, no cigi, no alkohol. Viszont sajna a kis cuccosom meg olyan, mintha lidokainnal lenne bekenve, alig érzem (fiu cuccos). Mi lehet ez?
2009. ápr. 1. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
bocsáss meg , de az utolsó mondatodat nem értem a cuccosat.kifejtenéd világosabban, talán tudnák segíteni.
2009. ápr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha a vizsgálatok nem mutattak ki semmit, és nem szedsz gyógyszereket sem, akkor minden bizonnyal pánikroham volt. Előfordulhat idegi túlterheltségtől, depresszió "kísérőjeként" is, de ha rendszeresen ismétlődik, akkor már pánikbetegségről beszélünk, ami gyógyszeres kezelést igényel (pszichiáter).

A cuccosodhoz viszont nem tudok hozzászólni.

2009. ápr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy klasszikus pánikroham. Menj pszichiáterhez szakszerű segítséget nyújt (terápia + gyógyszer). Nem szabad hagyni hogy elhatalmasodjon rajtad mert ördögi kör!!
2009. ápr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

hello, nekem is volt a múlt héten ilyen furcsa érzés jött rám, mintha nem lennék itt vagy mi...na mondjuk ez már 1 éve van, de a múlt héten énis hasonlóan éreztem magamat ahogy leirtad, de én nem szédültem, csak a fejem hátsó részét éreztem, de nem fájt...nem ájultam el, de csak kebés hiányzott, nem volt hányingerem, de rosszul voltam a fejemben vagy mi, igy magamba merültem, vagy mint amit irtál a lelkedről....mindenre emlékszem, csak nagyin fura volt....úgy megijedtem, h még a cukrom is felment 8.5-re és a vérnyomásomról nem is beszélve....az igazgató helyetes hivta a mentőt, ott voltam a kórházban 1 hétig...voltam EEG-n, nem tom, magyarul is igy van-e, mert én Szlovákiában élek...és kiderült, h az epilepszia egyik fajtája van nekem....persze ez sima EEG-vel nem derült ki, hanem előtt este nem szabad volt aludnom.....na és ez azzal jár, h nagyon idegesit a zaj, sürgés-forgás. a nerűurológus adott gyógyszert, remélem segit majd. Depakine chromo.

De te miért pánikoltál be? attól h szédülsz? kérlek válaszolj

2009. ápr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Nem hittem volna, hogy ilyen gyorsan válaszoltok. Valszeg pánikroham volt, kaptam Aurorixet meg rivotrilt, mert mondták, hogy depis vagyok és szorongok. Frankó, nekem ilyen nem volt soha. A cuccos meg, az az, hogy kicsit érzéketlen érintésre a makkom. Viszont rendesen működik, bár a pánik alatt totál potenciazavar és rémálom esténként, olyan érzet, mintha befecskendeztek volna lidokaint a testembe, szinte nem éreztem magamat. Nagyon rossz volt, most kicsit jobb már a bogyók után, de még esténkét nyugatatók kell szedjek, hogy lenyugodjak. Csak ez a szédüléses bizonytalanságérzet a xar. Mi lehet? Fogytam 86 ról 81 2 hét alatt. Valszeg az étvágytalanságtól. Semmi sem dob fel, minden olyan üres, nem érdekel semmi sem, totál szürke minden. Előtte meg minden frankó volt, vidám voltam, ittam a fincsi vodkákat (nem alkesz), gitároztam nagyfaterékkal, táncoltam és most itt tartok. A gyógyszer szedése közben az 5 napon elkezdett villogni a szemem előtt a világ, mint a csodabogár című filmben. Erre csökkentettük az adagot felére, viszont most meg megint xar a hangulatom. Mi van velem skacok? Megzakkanok? A jobb szemem alatt az ideg ugrálgat, totál kész :))
2009. ápr. 1. 20:34
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A depresszió sajnos nem válogat, és bármikor bárkit elérhet. Én is teljesen normális életet éltem és vidám természetű voltam, - amíg nem lettem depressziós. Azért nem kell elkeseredni, elmúlhat magától is, de arra nagyon vigyázz, hogy a felírt gyógyszereket CSAK úgy szedd, ahogy az orvos javasolta. Arra számíts, hogy akár hetek is eltelhetnek, mire hatni kezd a hangulatjavító. Ja, és gondolom tudod, hogy ezek mellett tilos az alkohol, nem véletlenül.
2009. ápr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
még egy kérdés hány éves vagy? nem volt a kozelmúltban valamilyen szerelmi csalódásod?
2009. ápr. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! 30 leszek nyáron. Szedem az antidepresszánst, bár még csak kb 2 hete 2 nap kihagyással, de nem érzem jól magam továbbra sem. Szédüléses rossz közérzetem van. Semmi másra nem tudok koncentrálni csak erre a rossz érzésre. Nem fáj a fejem, csak olyan mintha tompa lenne, a szemem is folyamatosan fáradt "ráng az ideg alatta", bár voltam szemészeten és semmi. Füll or gégészeten is voltam ott is negatív. 2 pici gyerek otthon, nem tudok koncentrálni rájuk. Nem akarom elveszíteni a munkámat. Számítógép elött ülve rosszabb a közérzetem. Fura ez az érzés. Önsajnálatba esete és már 3 hete tart. A nyugatató csak estére szedem, hogy kicsit eltekintsek a folyamatos hülye gondolatoktól, hogy most akkor meg fogok őrülni? És mi lesz a drág gyermekeimmel? Mi segíthet? Ördögűző? Vagy csak egy szimpla CT , MRI? Köszi
2009. ápr. 3. 13:54
 9/12 A kérdező kommentje:
Utóirat: nincsenek őánik rohamaim, csak a rossz közérzetem és a tompa szédülős fejérzetem. Kész Gáz
2009. ápr. 3. 13:56
 10/12 anonim ***** válasza:
és egyébként a párkapcsolatod jó, a gyerekek hány évesek, van kivel beszélgetni?
2009. ápr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!