Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szédülés, rossz közérzet, nem...

Szédülés, rossz közérzet, nem önmagam vagyok, mi lehet?

Figyelt kérdés
Üdv, kb 3 hete lehetett, hogy elszéldültem a munkahelyemen, csak úgy a semmiből jött az érzés. Azóta is szédülök. Kórházba vittek, majd még aznap elengedtek. Vér, vizelet okés volt. Hazamentem, majd elhatalmasodott rajtam a félele. Pánikoltam a szédülés miatt, úgy érzetem mintha a lelkem elhagyná a testemet. Neurológián semmi CT, MRI, csak monsták, hogy vegyes szorongással kevert depi. Soha nem volt, senkinek a családban. Nem drogoztam, no cigi, no alkohol. Viszont sajna a kis cuccosom meg olyan, mintha lidokainnal lenne bekenve, alig érzem (fiu cuccos). Mi lehet ez?
2009. ápr. 1. 13:46
1 2
 11/12 anonim válasza:

Kedves kérdező!!!!


Velem is megtörtént ugyan az ami veled...olyan érzel mintha hagynád el a testedet,amihez egy megmagyarázhatatlan furcsa látás párosúl...szemcsés...homályos....foszforos látás...és kábúlt állapot!!!

Igen ez egy kevert depressziós szorongásos állapot...ne félj ez csak egy egyszeri eset volt...nem lettél pánikbeteg ettől....vmi kiváltotta!A gyógyszerek majd ha kifejtik teljesen a hatásukat azok a dolgok amiket leirtál az utóhatás elmúlik és a régi önmagad leszel nyugi :)Velem is ugyan ezek voltak utánna...féltem hogy megbolondulok,azt hittem nekem kell kordában tartani az elmémet nehogy felbomoljon...te sem fogod, ez csak az agynak egy ellenállo készsége most egy ideig azaz érzékeny az elméd mindennt veszélyként fog föl!!!...mindentöl megilyedtem féltem nehogy ujra átéljem,valójában azok a dolgok amik veled történnek biológiai folyamatok, csak akik egy ilyet átélnek egyszer, azok utánna már mindent észrevesznek,közben pl emésztessz, lemegy a cukorszinted stb...és az agy ezeket az ártalmatlan biologiai folyamatokat veszélyként fogja föl!!!a legfontosabb...ne idézzd fel azt a napot mindig tereld el a figyelmedet másra JÓ DÓLGOKRA!!!Majd a gyógyszerek segitenek meglásd nem vagy elveszve:)

minden a régi lesz:)tapasztalat...:D

Pár tipp azok ellen amiket leirtál!!!!


szédülés: víz napi 2 L vagy cukros szénsav mentes üditő...:)


rossz közérzet: Kockacukor!!!!!VAGY CSOKI!!!


A LEGFONTOSABB... EZ CSAK EGYSZERI ALKALOM VOLT TÖBBET NEM LEHET!!!!NEM MONDOK HÜLYESÉGET...!!!!! :)


SZORONGÁSRÓL: MINDEN EMBER SZORONGÓS...DE HA EGY IDEG...STRESSZ AKÁRMI TÖRTÉNIK VELED TUDAT ALATT IS LEHET...AZ AZ ALAP SZORONGÁS AMI BENNED VAN FELERŐSÖDIK TE RÁPARÁZTÁL AMI MÉG ERÖSEBBÉ TETTE ELMÚLT VÉGE VAN!!!TÖBBÉ NEM LESSZ!!! :) RÖVIDEN TÖMÖREN ENYI AZ EGÉSZ :)

A MEGBOLONDULÁSTÓL VALÓ FÉLELEM: NYUGI AZ CSAK EGY ÉRZET, A SZORONGÁS EGYIK FAJTÁJA, EZ IS EL FOG MÚLNI :)

REMÉLEM TUDTAM SEGITENI ÜDV FLEGMAH DC :)

2012. jan. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Sok mindentol szedulhetsz..el tunyulas..keves mozgas vagy sport.. nyaki gerinc eredet ..vagy panik betegseg ..ami lenyegeben veszelytelen mert csak te okozod magadnak a panikoddal felelmeiddel..es ez minnel jobban gondolsz ra annal jobban felerosodik..meg kell tanulnod kezelni ..relaxalni..es amikor jon ez a panik erzes nem megijedni..ha nem ijedsz meg elmulik..azt kell tudnod kezelni hogy ez veszelytelen..nem letezo dolog megis mennyi tunettel jar .
2013. dec. 19. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!