Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Léteznek szellemek? Ha igen,...

Léteznek szellemek? Ha igen, milyenek?

Figyelt kérdés
Mert én szoktam úgy érezni, mintha valaki követne, vagy belemennék valami energiába. Úgy érzem minden este, mint havalaki ott feküdne mellettem azágyamban. Mi? Ki? Szellem, vagy csak képzelődök? Ez betegség?
2009. ápr. 1. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Igen, pl.vállalkozó szellem.
2009. ápr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés teljesen relatív. Ki miben hisz. Én pl. hiszek bennük, azt,hogy hogy néznek ki nem tudom, mert látni nem láttam még..de én biztos vagyok benne,hogy van valami a halál után. De ki hogy gondolja.
2009. ápr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Igen ez tényleg emberenként változó. Én nem hiszem el, hogy maga a fizikai test, a hús ilyen tudatot és érzésvilágot tudna produkálni. Ha pedig lelkünk van, az nem tűnik el.
2009. ápr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Talán személyiségzavar.
2009. ápr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Én is biztos vagyok, hogy van valami a halál után, de azt nem hiszem, hogy a mi világunkban vannak szellemek. Ők már odaát vannak.Nem léteznek körülöttünk.
2009. ápr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Személyiségzavar:DDDDDDDDDDDDDDD Ez jó. Had gratuláljak a pszichológusi diplomádhoz. Jah, hogy szart se értesz hozzá? Bocccs..
2009. ápr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Miért ne lehetne személyiségzavar? Azt mondtam, TALÁN.
2009. ápr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem kell vitatkozni..de szerintem ha meghalsz, egy másik testbe kerülsz, de ha valami elvégezetlen feladatod maradt, akkor a szellemed itt ragad. Egyedül...és...kísértesz..
2009. máj. 24. 09:48
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudom. Nézek filmeket.
2009. máj. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Énis érzek minden este valamit.

Mindig becsukom a szemem és kinyitom mintha valaki ot lenne a szobámba.Ráadásul hangok vanak kopogások

meg satőbi.Szoval nem te vagy az egyetlen aki

érzet ilyet.

2009. júl. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!