Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet kigyógyulni a...

Hogyan lehet kigyógyulni a pánikbetegségből?

Figyelt kérdés

Várom mindenkinek a tanácsait, az ötleteit, pánikbetegek vagy ebből a betegségből kigyógyult személyek válaszát, tapasztalatait!

Előre is köszönöm!


2011. jún. 17. 20:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia:)

Én is pánikbetegséggel küzdök évek óta már...néha amikor rámjön,akkor Frontint szoktam bevenni,ezt irta az orvosom.

Mostanában nem jött elő,remélem nem is fog,mert idegen helyen(külföldön)vagyok és itt szeretnék dolgozni...hát kiváncsi vagyok,hogy fog sikerülni..remélem jól:)

2011. jún. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2011. jún. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Csak velem az a baj, hogy én nem csak akkor veszek be gyógyszert, amikor előjön, hanem folyamatosan Rivotrilt szedek. És így is vannak rosszulléteim, szinte minden nap valamelyen formában kijön rajtam még így gyógyszer mellett is. Emiatt is félek elhagyni a gyógyszert, pedig már 1 éve szedem lassan. :(
2011. jún. 17. 21:23
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha ilyen tartósan fennáll, akkor antidepresszáns kell. Nekem attól múlt el.
2011. jún. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Pontosabban milyen antidepresszáns? Nem hiszem hogy ismerem őket. Vagy ha a zoloft, a stimuloton is az, akkor ezeket szedtem már!
2011. jún. 17. 21:47
 6/15 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig szedted az antidepresszánst? Jól voltál amikor abbahagytad?
2011. jún. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Cipralexet szedtem, én kb másfél évig. Azt sokáig kell szedni. Te hogy szedted?
2011. jún. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A rivotrilt magában hiába szeded. Egyáltalán ki mondta neked, hogy szedjed? A "mentális egészség" ben keress rá a hasonló kérdésekre. Hetente van ilyen, mint te, aki megkérdezi ugyanezt. Ti csak írtok, vagy olvasni is szoktatok?
2011. jún. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A Rivotril biztosan nem elég önállóan. Nekem is írtak anno antidepresszánst is. Én Seropram-ot + Xanax-ot szedtem elég sokáig. A rohamok tulajdonképp elmúltak (ritkán 1-1 még előfordul stresszhelyzetben vagy az után). Ki lehet gyógyulni belőle, de akarni is kell.
2011. jún. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam dokinál és kaptam egy új gyógyszert, antidepresszánst. A Rivotrilt meg elhagyom. Majd kiderül, hogy hogy leszek tőle. Remélem nem fog nagyon álmosítani.
2011. jún. 21. 09:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!