Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mire jó és mennyire hatásos a...

Mire jó és mennyire hatásos a frontin 0,25 mg tabletta szedése?

Figyelt kérdés

Több mint fél éve hőemelkedéssel küzdök és az okot a mai napig nem találták meg. Minden lelet negatív. A dokim szerint lelki eredetű és felírt 3*1 frontin 0,25mg-t.

Soha életemben nem szedtem még szorongásoldót, így félek is tőle. Tanácsot, tapasztalatot várok Tőletek!


2009. ápr. 2. 10:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hőemelkedés idegi alapon? Ilyenről még nem hallottam, de az orvos biztos jobban tudja. Elsősorban erős szorongásra, pánikbetegségre adják, illetve szorongásos depreszióban kiegészítő gyógyszerként. Nézd, szedd úgy, ahogy az orvos javasolta, és egy-két hét után látni fogod, hogy van-e javulás. Ha nincs, akkor szerintem ne szedd tovább, mert esetleg hozzászoksz, és ráadásul feleslegesen szeded. De nem szabad egyik napról a másikra abbahagyni a szedést, csak fokozatosan.
2009. ápr. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

A doki és a barátaim szerint is lelki bajaim vannak, bár én nem tartom őket nagyon súlyosnak. Kicsit félek ilyen jellegű gyógyszert szedni. Először lehet elmegyek egy 'dilidokihoz', csak le tudja szűrni, hogy mi a helyzet.

Köszönöm a választ!

2009. ápr. 2. 11:19
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, és nálam leki oka volt. Pánikbetegségem van, és többek között szedtem Frontint is. Mindenképp jobb, ha egy "dilidokival" beszélsz, mert elsőre nekem kicsit soknak tűnik a 3X1. Ha bizonytalan vagy, max. Estére vegyél be egyet, és várd meg, hogy milyen hatással van rád.
2009. ápr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%
A rendszeres nemi élettel elmúlik ez a gond egy héten 3X tedd meg, és 3 hét múlva OK-s lesz a téma:-)
2009. ápr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

Néhány hónappal ezelőtt, több olyan dolog is ért, ami egyszerre sok volt, és nem tudtam feldolgozni. Csak őrlődtem, aludni, enni nem tudtam. És megláttam a mamámnál, hol tartja a Frontint. Nem tudom h hány mg-s volt, de lenyúltam párat. Másfél órán belül betoltam a lopott mennyiségből 2 és felet. Ahogy mondom: 3 napra kiütöttem magam. A mozgásom alig tudtam koordinálni, amikor éppen nem aludtam, könnyűnek és gondtalannak éreztem magam, az ég világon semmivel nem tudtak felidegelni. De ugye a hátránya az ilyeneknek, h nem egészséges a túlzott fogyasztás, de még a minimális sem, és a hatása rövid. Jobb ha ilyen készítmények nélkül tud az ember kiegyensúlyozott életet élni. Én túlzásnak tartom, h hőemelkedés miatt ilyet írt fel Neked az orvos. Sztem látogass el más orvoshoz is a biztonság kedvéért.

Remélem megoldódik a problémád frontin nélkül is :)

Minden jót!

19/L

2009. ápr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Aki a szexuális életet javasolta megoldásként, azzal sajnálattal tudatom, hogy egy egyedülálló nőnek ezt elég nehéz megoldani :)


Már nem vagyok hajlandó dokikhoz mászkálni. Több leletem van mint nagymamámnak egyész életében volt :))

2009. ápr. 3. 10:08
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
szia ha valakinek leki eredetű problémája van azon amúgy sem segítene a sexuális együttlét ezt azért mondom, mert én ugyan ebbe a cipőbe járok, csak én nem szedek gyógyszert anyósom januárba halt meg és tudom h e miatt van de én is azt hittem h a sexuális együttlét majd segít, de...NEM A FRONTINNAL PEDIG VIGYÁZZ MERT NAGYON VESZÉLYES, APÓSOM IS AZT SZEDTE DE NEM LEHET LEÁLLNI VELE AZ EGYIK NAPRÓL A MÁSIKRA MERT BAJ LEHET, SZÉP FOKOZATOSAN ÉS SZERINTEM SOK A 3SZOR EGY
2009. ápr. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azóta lett egy kiskutyám. Menhelyről elhoztam egy négy hónapos keverék kutyust :) Szerintem hatásosabb mint a gyógyszer, bár egyenlőre nem stresszmentes ez sem :):)
2009. ápr. 5. 19:35
 9/13 anonim válasza:

Pár hónappal ezelött történt pár dolog nekem is az életemben.. Van itthon Frontin anno anyának irták fel, ő sose szedte.. sanofinál dolgozik tud pár dolgot a gyógyszerekröl nem szereti az ilyesmit..

Én viszont elkezdtem szedni.. elég komolyan letud szedálni eza vacak. Föleg ha iszol rá. Semmilyen problémát nem old meg, max csinál még egy párat.

2010. szept. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

"A rendszeres nemi élettel elmúlik ez a gond egy héten 3X tedd meg, és 3 hét múlva OK-s lesz a téma:-)"


Ez igaz. Egyedül ez fogja megoldani, ha gyógyszer nélkül akarod élni az életed kérdező. A kutya talán javíthat a helyzeten, de az sem megoldás. Inkább embertársra lenne szükséged.

2011. aug. 18. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!