Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezzel mit lehet kezdeni, vagy...

Ezzel mit lehet kezdeni, vagy egyáltalán, mi ez? (kényszer)

Figyelt kérdés

Kényszerbetegségben szenvedek, kb. 3-4 éves korom óta, eddig csak motorikus tic-jeim meg fizikális kényszereim voltak, s úgy 10 év után nemrég egészen új területet érintenek a kényszereim, mivel elkezdtek kényszergondolatok is gyötörni, és most van egy nagyon dühítő, újfajta kényszerem is, ha meglátok egy olyan embert, vagy valakit, aki nem szimpatikus, nem felel meg a kényszeremnek, rá se akarok nézni, azt szeretném ha nem is létezne, de utána meg kényszergondolatként tovább vetíti az agyam annak az embernek a képét, és legszívesebben már megölném ezeket az embereket, mert elkeseredek miattuk, avagy dühroham közeli állapotba kerülök...olyan, mintha a kényszerem egy központi emberszortírozó gép lenne. Van ennek valami neve vagy valaki találkozott már ilyennel??

nagyon nehéz így emberek vagy akár iskolába járni...mert egész végig a negatív dolgokat vetíti nekem az agyam...


nemrég elkezdtem pszichológushoz is járni, reménykedve, hátha javul valami...


15/F


2011. júl. 21. 01:45
 1/1 Rita01 válasza:
Szerintem próbálj megismerkedni az ilyen emberekkel,ha összeismerkedsz velük lehet hogy nem fog mindenféle rosszat "vetíteni" az agyad.A dührohamoknál meg számoljá el magadadba 10-ig. Ha meg nem használ nenézé rájuk :D
2011. júl. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!