Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak az unokatestvére...

Sukii kérdése:

Mit csináljak az unokatestvéremmel, aki egy nap kijelentette, hogy ő vámpír, és naponta jár vért szívni?

Figyelt kérdés
Egyik nap uncsim azt mondta, ő egy vámpír, vér kell neki, meg ilyenek. Sőt, azt is, hogy farkasemberek is léteznek, akik meg akarják ölni a húgomat...egyszer odáig ment, hogy kijelentette: Őt megölték, de él, csak nem dobog a szíve... Az elején, mikor mutatta a fogait még úgy-ahogy hittem neki(mert hiszek a természetfelettikben), a farkasemberes dolog után már megijedtem. Valami baj van a fejével? Agyára ment a sok vámpíros-farkasemberes könyv? Segítsetek, mit csináljak vele?? >.< Olyanokat mesél, hogy félek tőle...nem a sztorijától, tőle...
2011. júl. 26. 01:45
1 2
 11/14 ciceribojso ***** válasza:
Ha női farkas, küld el hozzám. Én nagyon bírok velül bánni. Ha farkasfarkas, akkor lövesd le.
2011. júl. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Menj el vele pszichológushoz, mert ez lesz a vége:

http://www.youtube.com/watch?v=kfcJUl39iiA&feature=player_de..

2011. júl. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
2011. júl. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Jó kinevettem magam x)

Jó lenne ha csak szívatna...bár remélem így van >.<

ciceribojso, sajnos fiú xD

és nem tudom mikor növi ki, mert 15 éves és azért már elég érettnek kéne lennie ahhoz, hogy ezeket kinője, nem? >.<

2011. júl. 27. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!