Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van hogy minden apró...

Miért van hogy minden apró eseményen napokig rágódom?

Figyelt kérdés

Pl hogy valaki hogy nézett rám egyik pillanatan...legyen az egy szimpatikus idegen akár...azon gondolkozom hogy vajon mért tette, vajon mit gondolt, vajon erről beszél e másnak, vajon megvan rólam a véleménye, vajon fogok e még vele találkozni, vajon ha ő nem kedvel akkor mások is meg fognak utálni..

meg minden lehetőséget végigpörgetek az agyamban és a végére már olyan rossz érzésem lesz...de alapból nem ilyen vagyok, csak akkor filózok ilyenen ha egyedül vagyok, alapjáraton igen laza ember vagyok,

csak így érzelmileg agyon szoktam stresszelni magam bármi kicsi dolgon amit úgyérzem nem a legjobb módon csináltam...és ha a másik helyébe képzelem magam akkor egéasz jelentéktelen lehetne, de akkor sem tudok elvonatkoztatni, mit csináljak hogy ne tegyem ezt?


2011. júl. 27. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert jobban érdekel, hogy mások mit gondolnak, hogyan tekintenek rád, mint a saját életed. Tippnek betenném, hogy nem volt az anyáddal felhőtlen a kapcsolatod, ami sokat megmagyarázna.
2011. júl. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából mindíg magamnak való voltam .. és hát a nagytöbbség véleménye nem is érdekel,mert én sem csípem a plázacicákat meg hasonlókat, csak a hozzám hasonló 'stílusúak' vagy hogyis mondjam, mert elég kis körrel tudok barátkozni, és szeretnék is, és az ő véleményük szokott érdekelni csak..de akkor is ez nem normális, ha nem filóznék ilyneneken akkor sem lenne semmi másként.
2011. júl. 27. 19:59
 3/4 ciceribojso ***** válasza:

Kedves kérdező!

Foglald el magad valamivel. Az alábbiakat tudom javasolni: intenzív sport, olvasás, tanulás ( ami nem megy a suliban) Egyből nem fogsz ráérni rágódni piszlicsáré dolgokon. Az agynak az a tulajdonsága, hogy keresi bajt. Les, figyel, ébren tart. Ha nincs baj, csinál! Pl ezzel a rágódással, később pánikkal, depresszióval. Tehát javaslom, foglald le a saját agyadat.

2011. júl. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem köszönöm :)
2011. júl. 28. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!