Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Biszex vagyok? Már régóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagyok? Már régóta ezen rágodom, hogy ennek nagy a valószínûsége, mert sokszor volt már, hogy ha találkoztam egy lánnyal és elkezdtünk beszélgetni megcsokoltam volna.

Figyelt kérdés

Ha az vagyok, hogyan tudom kideriteni, hogy a lány érez-e valamit irántam?

15 L


2011. júl. 31. 19:57
1 2
 1/12 axdsc ***** válasza:
48%
ezt leszbikusnak hívják
2011. júl. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A fiukat is szeretem
2011. júl. 31. 20:00
 3/12 anonim ***** válasza:

Te abban a korban vagy amikor még természetes az, hogy kíváncsi vagy a másik nemre illetve nem tudod még melyik oldal felé húzol. Lehet, hogy egyszerűen csak kíváncsi vagy. De az is lehet, hogy komolyak a szándékaid. Neked kell kideríteni tetszene-e a dolog.

Hogy a lány érez-e valamit irántad azt sokféleképpen kiderítheted. Pl.: úgy nézel rá, sokszor megérinted, vagy ahogy beszélsz vele. És ha tetszik neki azt látni fogod rajta.

2011. júl. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Te inkább abban a korban vagy, amikor tökéletesen befolyásol a divat, és gratulálok, menjél próbáld ki, úgyis arra fognak itt buzdítani...
2011. júl. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. júl. 31. 20:04
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Az előzőnek abban igaza van hogy nagyon nagy divat lett. Ha komolyan kiakarod próbálni rajta de ne legyél divatp*csa.
2011. júl. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem a divatt miatt.. Pont hogy szerintem nagyon gáz, ha valaki a divatt miatt állítja ezt magáról.. én egy ideig nagyon nem akarom, hogy ez kiderüljön rólam ameddig még én sem tudom pontosan..
2011. júl. 31. 20:09
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem azért, de hülyeség mikor azt mondják divatból csinálják a csajok.


Aki hetero annak jöhet bármilyen divat, soha az életben nem csókolna meg vele egyneműt mert az számára gusztustalan.

2011. júl. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne igyál tejet, csapvizet, ne nézz TV-t, ne piálj (csak mondom, mert sajnos sok korodbeli már nagyban vedel... :( ), és ha lehet kevés sminket használj.

Mind tele van hormonokkal, amik aztán fölborítják a természetes egyensúlyodat, és akkor aztán gerjedni fogsz mindenre.


Amúgy nőknél természetes hogy közelebb vannak (öleléssel is próbálkozhatsz, a csók csak bele van sulykolva mindenkinek az agyába, pedig semmi köze a szeretethez/szerelemhez), mert vagy olyanok mint a nővérek, vagy... mint a brazil szappanoperákban. :p

2011. júl. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
fölöttem levőnek - Tesla agymosógépe, a TV sokmindenre képes... :)
2011. júl. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!