Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok ENNYIRE féltékeny? .

Miért vagyok ENNYIRE féltékeny? .

Figyelt kérdés
Mind a 2 legjobb bnőmre féltékeny vagyok, mikor : esetleg mással van közös képük, vagy mással mennek valahová.. Még ha köszön valakinek, akkoris ideg leszek és féltékeny.. Tudom, ez általános.. De ENNYIRE??..
2011. aug. 7. 19:46
 1/5 anonim válasza:
Én is ilyen voltam! (Már nem fogunk egy osztályba járni és mostanában eltávolodtunk egymástól.) És nem tudom h miért... lehet hogy nagyon kötődsz hozzá ? Tudom hogy milyen érzés...
2011. aug. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
azért mert azt hiszed jobbak nálad
2011. aug. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hm. szeptemberbe mi se fogunk egy osztályba járni.. még csak egy városba se leszünk.. koleszos leszek. ő is.. de nem akarom hogy találjon mást.. megígérte h találkozunk.. amúgy jún. óta nem találkoztunk.. : |.. nem tudom, elhigyjem-e, hogy tényleg nem ér rá..
2011. aug. 7. 22:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézz te is más barátok után és akkor tartsd vele a kapcsolatot, ha ő keres és adja magát ehhez.
2011. aug. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Attól hogy még kolis leszel nem felejtenek el. Én is az vagyok és még ugyanolyan jóban vagyok a barátaimmal mint akkoriba, igaz kevesebbet találkozunk de hát a kolisoknak érthető hogy hulla fáradtak mikor pénteken hazaesnek.. :| Nem kell féltékenynek lenned. Ha igazán barátok vagytok akkor nem...*
2011. szept. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!