Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Dühroham a tanárom miatt! Mit...

Dühroham a tanárom miatt! Mit tegyek? (A többi lent)

Figyelt kérdés
Az a nagy gond,hogy egy tanár állandóan kiabál velem,megszégyenít az osztály előtt,s olyan dührohamom van,hogy megfújtanám,de nem mutatom ki!Mi a tehendő?(12 éves fiú vagyok)
2011. aug. 8. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Kezd el valami sportot, ahol levezetheted a fölös energiádat... Lehet ez olyan is, ami "agresszív", pl. box, küzdősportok.

Mi miatt kiabál Veled a tanárod? Mivel szégyenít meg?

2011. aug. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mert úgymond nem bírja a képemet!Soha nem volt velem jóba,ha pl a dogám négyes volt,akkor ezt mondta:"Hát ez nem a legjobb"....Bezzeg másnak azt mondja ez nagyon jó!

Sajna küzdősport nincs a környéken, de azért köszi!

2011. aug. 8. 13:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Bármiféle sport jó csak energia levezető legyeyn.

Amúgy szerintem ne foglalkoz vele ,egyik füleden be a másikon ki.Még annyi ilyen tanárral fogsz találkozni az iskolai éveid alatt.

2011. aug. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, én még hozzátenném az előzőekhez, hogy inkább szokj hozzá az ilyen emberekhez, mert szinte az összes főnök ilyen :D. Önkontroll, röhögj magadban, ne add meg neki azt az örömöt hogy felidegesíthet, ha ő meg így érzi jól magát, egészségére, költsön ő nyugtatókra...:)
2011. aug. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2011. aug. 8. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!