Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, ha nagyon...

Mit csináljak, ha nagyon feszült és ideges vagyok? Hogy higadjak le?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 10. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagy levegő, lassú ki- és belégzés, csukd be a szemed és kissé nézz felfelé. Ilyenkor az agy elkezd alfa hullámokat termelni, és megnyugszol. Számolj el tízig.
2009. ápr. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Próbálj megszabadulni a negatív gondolatoktól, sportolj, gondolj valami kellemesre. Pl. ha tudod, hogy rengeteg a munkád, gondolj arra, hogy minél előbb befejezed, annál többet pihenhetsz. Jutalmazd magad. Ez nagyon fontos. Ha magaddal elégedett vagy, megérdemled, hogy megadd magadnak, amire vágysz.
2009. ápr. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Olvasd el elég jó,de nem kell mindent szó szerint venni:José Silva-Philip Miele:Agykontroll Silva módszerével
2009. ápr. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
91%
A marihuána tökéletes megoldás a problémádra szerintem, de csak mértékkel. :)
2009. ápr. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Agykontrollal egyet értek, remélem a marihuana csak vicc volt :D Sztem ha tényleg naon feszült vagy, menj el agykontroll tanfolyamra!
2009. máj. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Minden tiszteletem kovi bácsinak!!!
2013. márc. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!