Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pánikrohamok mikor jönnek...

A pánikrohamok mikor jönnek általában? Amikor nyugodt az ember, vagy amikor feszült?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
bármikor, nem függ ettől (nálam nem) bár talán inkább feszült állapotban.
2010. okt. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Maradj csöndben és majd a hangok elárulják :D
2010. okt. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bármikor jöhet, de van összefüggés helyszínnel és helyzettel. Pl ahol tudod, hogy sokáig kell lenned, vagy ahol rejtegetned kell mások előtt, ahol már volt, ahol egyébként is izgulnál stb.
2010. okt. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem akkor jön hha feszült vagyok, és hogyha nincs mit csinálnom:S Nektek milyen tüneteitek vannak?
2010. okt. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát én olyankor nem kapok levegőt, zsibbad mindenem, gombóc van a torkomban, halálfélelmem van, és még sorolhatnám... Azért tettem egyébként fel ezt a kérdést, mert nem tudom mihez kötni a pánikrohamaimat, mert akkor is jön, ha nyugodt vagyok, és akkor is ha feszült vagyok. :S
2010. okt. 15. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!