Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Forduljak pszihiáterhez? Bele...

Forduljak pszihiáterhez? Bele vagyok betegedve, hogy ellopták a 4éves kutyámat, már több mint 2hónapja. Nincs nap, hogy ne keseregnék miatta, eszembe jut Ő és a sírás fojtogat.

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 21:19
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam a plakátra hogy ellopták,hanem hogy elveszett és keresem és magas pénzjutalomban részesül a megtaláló
2011. aug. 12. 21:49
 12/19 anonim ***** válasza:

21:46 vok


Akkor tényleg mindent megtettél már az ügy érdekében és 2 hónap elég hosszú idő, lehet ideje lenne elengedni, bármennyire szomorú is, a kiskutyád sem szeretné, ha szomorkodnál és tuti ő is gondol rád sokat a maga módján...Szerintem nem azért vitték el, hogy bántsák, hanem megtetszett valakinek. Biztos jó helyen van!

2011. aug. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Utolsó vok


Igen ez tényleg sokkal jobb szöveg...


Nem volt egy telefonálód sem???

2011. aug. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
De összesen 3-an hívtak,ha jól emlékszem,de egyik sem az én kutyám volt.Most ,hogy "beszéltem" veletek,teljesen jól vagyok.Sírtam egyet,most már kitisztult az agyam is:)Megkönnyebbülök ilyenkor egy kicsit.igazatok van,lassan el kell Őt engednem..csak nem tudom mi a módja..álljak neki kitörölni a képeit mindenhonnan?telefonból,számítógépről,vagy nem is tudom?Megyek is,megszeretgetem a Lilit,Ő biztosan nagyon örülne neki:)Aztán lefekszem aludni,de remélem semmit sem álmodok éjjel.
2011. aug. 12. 22:09
 15/19 anonim ***** válasza:
Megint én :-) Szerintem csinálj egy szép emlékdobozt az összes hátramaradt tárggyal, képekkel ( ha gépen vannak írd ki őket lemezre) és tedd el jól, ne is nézz bele,ameddig nem érzed elég erősnek magad hozzá. Én 1-2 évre tuti eltenném,aztán írj egy bucsúlevelet, amit a kutyádhoz intézel és tartsál egy szertartást pl. a kutya egyik kedvenc helyén( szerintem ne az otthonodban legyen) lehet egy parkban egy fa vagy pad bármi, nevezd ki szent helynek, és ha ezentúl a kutyádra akarsz gondolni, akkor menj ki oda, vigyél neki valami apróságot, beszélj hozzá gondolatban...
2011. aug. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz feldolgozni. Én megértelek. Én elveszítettem a világgyőztes anyától származó kedvenc yorki fiú kutyusomat. Ő sajnos beteg lett, mert öreg volt és el kellett altatni. Az a baj, hogy ezek a kis yorkik túl értelmesek, szinte nem is olyanok mint egy kutya. íén novemberben veszítettem el és depressziós lettem, ezért júniusig antidepresszánst kellett szednem, pedig nekem van egy pár yorkim. Nekem olyan okos kutyám volt, hogy szinte beszélni akart. Ilyen morgó hangokkal jelezte mit akar. Ha tornáztam, lefeküdt mellém és hanyatt nyújtogatta a kis lábait, vagy oldalra fordulva tornázott.

Nagyon hiányzik. Hátha még előkerül a te kutyusod.

2011. aug. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Pedig kiplakátolhatnád azzal a szöveggel is, hogy ellopták.

Mert lehet - ugyan nem nagy az esélye, de előfordulhat - , hogy valaki tudja, hogy kinél van, de úgy gondolja, hogy ott is nagy szeretetet kap, vagy nagyon ragaszkodik hozzá egy kisgyerek, a pénzjutalom pedig úgy sem lenne olyan nagy, mint ígérik és ezért nem akar beleavatkozni.

2011. aug. 14. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Volt benne csipp szám? Ha volt, írd meg mi a száma. Az állatorvosokhoz is leadhatod a számot, hogy keresed. Ha viszik veszettségre oltatni, esetleg így megkerülhet. Gonosz emberek vannak ez a véleményem.
2011. aug. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Mi történt azóta????
2013. febr. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!