Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ma reggel reggel 6kor ébredtem...

Ma reggel reggel 6kor ébredtem, miért történt ez?

Figyelt kérdés

14/f

A nyáron általában nem csinálok semmit csak othon ülök és gépezek, ezért általában éjfél után 3 kor szoktam elaludni, de attol még a szülők este 10 kor ágyba bujtatnak, akkor általában várok amíg elalszanak és utána tovább gépezek 3 ig, de mostanában nem lehet ez így, szóval azt a sok időt unatkozással töltöm, és fetrengek az ágyban és nem tudok elaludni, persze ez most nem így történt, már a legeleén marhára meguntam a várakozást és megpróbáltam elaludni, ami képtelenségnek tünt mert régebben már próbáltam, de most valahogy 1 óra elött elaludtam és fura módon reggel 6kor ébretten, a 14 hejett, és nem úgy mint máskor, hanem frissen, és még a szülők sem keltek fel. Miért történhetett ez ?


2011. aug. 14. 06:18
 1/10 anonim ***** válasza:
30%

Fú fogalmam sincs, biztos valami csoda lehet :O



lődd le magad.

2011. aug. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%

Ez egy olyan értelmes kérdés...

Nem gondolkoztál még el az öngyilkosságon?

2011. aug. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
én is így vagyok vele teljesen éjszakai bagoly lettem de ez semmi különös hogy most 6 kor kelsz a 14 helyett és frissen... 14/f
2011. aug. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Lassan kezdődik a suli,úgyhogy ideje visszaállnod valami emberi ritmusra!Azért történt ez így,mert a tested választott az agyad helyet!És ugye milyen jó érzés?

Egyébként elég szomorú,ha egy 14éves fiúcska unatkozik és egész nyáron csak a gép a szórakozása!Hallottad már azt a szót,hogy "sport"?Nyáron különösen élvezetesek a vizisportok!De ha víz nincs a közeledben,akkor bringád biztosan van...!!!Ráadásul rengeteg barátot lehet begyűjteni közben!Igaziakat!Nem virtuális sybergyerekeket!Még van 1kis időd,hogy kipróbáld!Nosza!Állj fel a gép elől!

2011. aug. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nincs bringám se pénzem hát akkor mi a f@szomoat csináljak?
2011. aug. 14. 07:43
 6/10 A kérdező kommentje:
a szüleim eggyáltalán nem adnak tanácsot ez ügyben
2011. aug. 14. 07:48
 7/10 anonim ***** válasza:
12%
Töröld le a wowot és verd a kuksit napi 3x hogy 20 éves korodra ne sülj el 4 perc alatt és ne csak a /kiss paranccsal létesíts kapcsolatot az életbe.
2011. aug. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt ma. ÁLtalában 1kor fekszem le, de volt már 1-2szer 2-kor is. Mivel jön a suli, próbálok átállni lassan. direkt 10 re állítom az ébresztőt, hogy este eltudjak aludni. Na de mind1. tegnapra sikerült lefaragnom az időt, úgy hogy már este 10 kor álmos voltam, aztán 11-re kerültem ágyba, de csak fél egykor tudtam aludni(forgolódtam) majd kb.2óránként felébredtem, fél8-kor pedig már normálisan, tehát nem tudtam visszalaudni. Nem értem. Tegnap előtt 2-kor feküdtem le, és 9-kor alig lehetett kiszedni az ágyból, ma pedig fél8-kor kipattant a szemem, és nem is vagyok álmos. Ugyanúgy 7órát aludtam mind a 2 nap, sőt tegnap még ki is hajtottam magam, mert nagytakarítás volt itthon, úgyhogy 9-12-ig megsem áltam a porszívózással, felmosással, törölgetéssel, mégis ilyen rosszul aludtam, nem értem, azt hittem, ha az ember kifárassza magát, akkor jobban alszik. Elvileg meleg front van, talán van köze ehhez.

18/l

2011. aug. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%

Ez csak mondvacsinált kifogás apafej!Nincs bringám,nincs pénzem...2-3havi net vagy mobil árából simán van 1 bringa!Mert gondolom mobilod azért van!


Aztán ahhoz,hogy lemenj valamilyen vízpartra vagy pályára és megismerkedj az ott sportoló veled korabeliekkel,nem kell pénz!Séta...dumcsi!Veszed?Idáig azért eljutottál?


Egyébként,ha semmi képpen nem akarsz friss levegőt szívni és veled egykorúakkal ismerkedni,akkor vehetnél néhány könyvet a kezedbe!Tudod olvasás közben nagyon sok dolgot akaratlanul is megtanul az ember!

Többek között tisztességesen beszélni és nem faszozni,ha normálisan szólnak hozzá!Hallottál már a könyvekről?Könyvtárról?Olvasásról?

Esetleg ha már annyira a géphez nőtél,a netről is tölthetsz le klassz kis kalandregényeket!E-book?Nem ismerős ahogy látom!

Vágod?

Tölts magadba kultúrát legalább,ha már egészséget nem akarsz!Aztán,ha megjön az eszed,magadtól is kimozdulsz!Csak akkor lehet,hogy már késő lesz kispajtás!

2011. aug. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%
A szüleidről pedig megvan a véleményem!És ez nem pénz kérdése,hogy te ilyen lettél!
2011. aug. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!