Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki abbahagyta az antidepi...

Aki abbahagyta az antidepi szedését, mennyi idő után sikerült letennie?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
le lehet tenni?? nekem nem sikerült... nagyon rosszul voltam
2011. aug. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elhatároztam, hogy január 1-jén leteszem. Letettem. Ha úgy állsz hozzá, hogy nem hagyod uralkodni a gyógyszert feletted, akkor le lehet tenni.
2011. aug. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is most csökkentem a dózist....8 hónapja szedem. Életem végéig nem szeretnék ezen élni. Se pénzem, se energiám havi szinten dokihoz járni a gyógyszer felírása végett, úgyhogy most nagyon elszánt vagyok :)
2011. aug. 14. 19:56
 4/7 anonim ***** válasza:
6 hónapig szedtem kétféle antidepresszánst és még nyugtatót is. Fokozatosan egy hónap alatt hagytam el, mert meggyógyultam.
2011. aug. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát én már négy éve szedem, egyszer abbahagytam egy hónapra, kicsit szarul lettem, de nem volt vészes, csak a szüleim túlreagálták és elvittek a dokihoz, és rábeszéltek közösen, hogy szedjem tovább...meg vmi hülye szöveg a papíromon, hogy 'önkényesen abbahagyta a gyógyszer szedést'. pedig csak kis adagot szedek és azt hiszem simán bírnám anélkül :S
2011. aug. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor próbáltam letenni, két hét után olyan érzésem volt, hogy visszajön a betegségem. Akkor újból elkezdtem szedni, egy hétig szedtem, majd sikerült letennem. Ezután még egyszer jelentkeztek enyhe tünetek. Akkor újból szedtem 3 napig, persze kis adagban, és így sikerült teljesen elhagyni.
2011. aug. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Én több, mint 2 hete nem szedem, az első bő 1 hét nem volt valami kellemes /mintha árammal ráztak volna/ de ez az érzés most már pár napja teljesen elmúlt! :) Remélem nem jön vissza többé a pánikbetegségem!

2011. aug. 30. 05:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!