Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan kell függetlenítenünk...

Hogyan kell függetlenítenünk magunkat a világ dolgaitól?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 22:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Sehogy! A világ hat rád, de te is hatsz bizonyos tekintetben a világra. Utóbbit nem tudod megváltoztatni, magadnak kell változni.
2011. aug. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Pontosan mire gondolsz? Milyen változásra, vagy helyesbítek, milyen irányú változásra?
2011. aug. 16. 22:16
 3/15 anonim ***** válasza:
Az alkalmazkodás szükségességéről, a túlélésről van szó.
2011. aug. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mit értesz a világ dolgain? És mit azon, h függetleníteni?
2011. aug. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Pl. a tévé.Én nem nézném, de akivel együtt élek nézi.és hallom.Egyszerűen csak el akarok vonulni egy kicsit, de nem tudok úgy, hogy közben tanulnom kell, és dolgoznom.Hogy úgymondjam kicsit ki akarok kapcsolni.De akárhányszor próbálkozom ezzel, eszembe jut, hogy tanulnom kell, és még ezt is és azt is meg kell csinálnom, vagy lehetséges, hogy valaki írt nekem e-mailt, vagy üzenetet és nem tudom megnézni, mert nem vagyok fönt és azonnal föl kell mennem.Tehát egy állandó körforgás.Nyugalom kellene.Erre keresem a választ, hogy hogyan.
2011. aug. 19. 18:15
 6/15 anonim ***** válasza:

Dobd ki a tévét. :) Vagy, amikor nem vagy rá kíváncsi, dugd be a fülhallgatót a füledbe és hallgass zenét.

A másik, amit írtál, az meg csupán rajtad múlik. Foglald le magad olyasmivel, ami kikapcsol.

Tudom, h mondani könnyebb, mint csinálni. :) De én már megküzdöttem ezzel és sikerrel. :)

2011. aug. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
hát ha a tv-t kidobnám, valószínű mehetnék én is utána :D amúgy nagyon sokat hallgattam zenét, de sajnos már a pótfülhallgatóm is tönkrement, és jelenleg nincs pénzem másikra, még drága is :/ de azért próbálkozom kikapcsolni :)
2011. aug. 19. 18:50
 8/15 anonim ***** válasza:
Olvass egy könyvet. Mindig csak egy kicsit, hogy elfoglald magad. Próbálj nem az e-mailekre gondolni, megvárnak :) Ha valami fontos van, felhívnak telefonon. Muszáj kicsit lazítani néha, különben fásult leszel.
2011. aug. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Tekerj egy jointot, igyal meg 1 uveg pezsgot. Esetleg a kettot egyszerre.....
2011. aug. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ahha jointot :)Meglesz.Amúgy a könyv szinte állandó szereplő az életemben, úgyhogy abból nem lesz hiány :)
2011. aug. 20. 00:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!