Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kiegyensúlyozottnak tartod magad?

Kiegyensúlyozottnak tartod magad?

Figyelt kérdés
Általában és hosszútávon, úgy értem:)
2009. ápr. 14. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Szia!


Háát, őszintén!? Egyáltalán nem. Nagyon keveset alszom, és nem mondható egészségesnek az étrendem.


Néha lelkileg ki szoktam borulni, de szerencsére ezeket aránylag gyorsan el tudom magamban rendezni. Mindig látom a felhők mögött a Napot.:)


Azért viszont nagy általánsságban elmondható, hogy kiegyensúlyozott vagyok, ha mást nem elkövetek mindent, hogy az legyek:)


-Tündérlány(17)-

2009. ápr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Bár az lennék, de sajnos a legkevésbé sem sikerül annak lennem.
2009. ápr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Perszehogy! Kiegyensúlyozott vagyok, az élet szép :) Nincs miért idegeskednem. Igaz mindig lesznek emberek, akik keresztbe akarnak tenni nekem, de engem nem érdekelnek. Magam miatt vagyok boldog!
2009. ápr. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hosszútávon igen. Általában jó a kedvem, mosolygós vagyok,tudom értékelni a kis dolokat is, nem vágyom számomra elérhetetlen tulajdonra, tárgyakra, hatalomra, ezért elkerül a keserűség.


Rövid távon nagyon magam alatt tudok lenni, ha pl. igaztalanul bántanak. Aztán kiráncigálom magam a gödörből:)

2009. ápr. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sajnos nem =/ Sok alvás zavar, rossz énkép, az étrendem katasztrófa...
2009. máj. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!