Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Refluxos lennék? Valaki adjon...

Refluxos lennék? Valaki adjon tanácsot!

Figyelt kérdés

Már néhány éve tart ez az állapot, de csak időközönként, nem mindig.

Bocs ha undi leszek....

Szóval ha ettem valamit, kb fél óra mulva elkezdek büfögni egyet, és visszajön amit megettem, persze nem úgy az egész kaja, csak falatokban, mintha kihánynám, de még nem megemésztett állapotban jönne vissza, és vissza tudom fojtani, teáht nincs is hányingerem előtte. Nem tudom miért van ez... Ez reflux lenne??


2011. okt. 22. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
A refluxnak ehhez semmi köze, a reflux az amikor a gyomor savtartalma visszamegy a nyelőcsőbe és égető maró érzést kelt ott. Az állatoknál a te esetedet kérődzésnek nevezném, de nem tudom nálad ez miért van.
2011. okt. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

kérődzés! :) :D Az azért nem... mondom ritkán fordul elő, de nem tudom miért ...

Csak egy gyomrom van, nem ugy mint a szarvasmarhának.

2011. okt. 22. 10:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sem reflux. Én az vagyok, de nem ilyen tünetekkel.

Ha úgy érzed, hogy a gyomorsavad is közrejátszik, akkor igyál sok citromos vizet, hátha segít :)

Meg én egy gyomortükrözést mindenképpen ajánlanék, túlélhető, nem olyan rossz :)

2011. okt. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért keresd föl a háziorvosodat ezzel a panasszal, mert más is állhat a dolog hátterében (pl. egy gyomorszáj-szűkület - hogy mást ne említsek).
2011. okt. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó hozzászólóé a három pont!
2011. okt. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!