Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Olyan a valóságérzetem mintha...

Olyan a valóságérzetem mintha szellem lennék?

Figyelt kérdés

Mintha valami szürke köd telepedne az agyamra és úgy közlekedek csinálom a dolgokat ,mintha álom lenne az egész ,valami iszonyat sz@r álom . A másik amikor ez elmúlik jön az életszeretet újra van illata virágoknak, örülök a napsütésnek ,és van pozitív jövőképem ,na most ezek 2-3 naponta -vagy hetente váltogatják egymást ,az érzelmi behatások függvényében .


Pszichológusnál voltam ,azt mondta nem vagyok depressziós ,de akkor ez miért van ?


Most két napja ,bőgök alig eszek ,vegetálok ,és legszívesebben elaludnék örökre ,szóval most megint a borzasztó periódus van ,és már fáradt vagyok ahhoz h tudjam ha megint összeszedem magam u ide ,vagy még lejjebb jutok ...



Akkor mégis mitől van ez ?

üresnek érzem magam és reménytelennek ..


2011. aug. 4. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%

szerintem neked egy jó pasi kellene aki kimozdít ebből.

Vagy otthon vagy talán és unatkozol?

2011. aug. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy a kérdező nő???
2011. aug. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az nem számít, hogy nő-e.
2011. aug. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

miért gondolod h unatkozom ? szerintem ez nem aza kategória :(


am nő vagyok ..

2011. aug. 4. 15:33
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

mert általában az otthon ülő , unatkozó nőknek szoktak ilyen hangulatingadozásai lenni.

Csinálj valami értelmeset és lesz értele az életednek.

Annyi minden van.

2011. aug. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

15:37 vagyok

és ezt nem bántásból mondtam.

Én azt vallom hogy kívűl álló nem tud igazán segíteni legyen az orvos vagy barátnő addig amíg te nem lépsz ki ebből az állapotból.Kell keresned valami ami boldogságot okoz, többet társaságba járni, szórakozni, nyaralni. Ha nincs munkád akkor munkát keresni, ha van akkor meg egy olyan hobbit ami leköt, szereted csinálni, vagy sportolni.

Szóval ezen gyógyszer nem segít, te magad tudod az életedet megváltoztatni.

2011. aug. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

olyan könnyű ezt mondani .És pont a 2 állapot ami elhiteti velem h létezhet az a boldogság amire vágyom -aztán fényévekre kerülök tőle egy pillanat alatt.


..ez kb olyan mintha egy törött lábú embertől megkérdeznéd miért nem futja le a maratont ? Tudod hányszor próbáltam már felállni ,és nem sikerült ,mert mindig ue a vége . :(


áhh de mind1 is.

2011. aug. 4. 15:58
 8/11 anonim ***** válasza:
Milyen pszichológus volt ez? Megmondta, hogy nem vagy depressziós, és? Semmi terápia, kezelés, hogy elmúljon ez az állapotod?
2011. aug. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

azt mondta a gyerekkorom miatt súlyosan sérült a lelkem ,és hogy rendszeres cselekvéssel ,munka tanulás helyre jön.(+csop terápia) Csakhogy ezek végzésére is alkalmatlan vagyok jelenleg :S mert mindig megbetegszem.


családtagom segít nincsenek jelenleg kenyérgondjaim de ezt a végtelenségig nem lehet így csinálni ..


arra szeretnék választ kapni h tényleg van e az agyamban eltérés tehát igazolható neurológiai rendellenesség ,vagy valami más ..?


(hm ,ezt lehet ki is írom kérdésnek hogy ezt tényleg honnan és hogyan lehet megtudni .)

2011. aug. 4. 19:26
 10/11 anonim ***** válasza:

Azt nem árt megvizsgáltatni valóban. De egy picit egyetértek a 79%-os válaszolóval. Ha ingadozik a hangulatod, akkor a jobb passzodba pláne rá kéne feküdhetnél a változásra, de látod, ez, hogy „nincs e neurológiai problémád” is arra utal, hogy kibúvót keresel. Még, ha tudat alatt is, de inkább beteg szeretnél lenni, okokat keresel, hogy hadd ne kelljen normális életet élni. Azt elhiszem, hogy nem unalmadban csinálod, nyilván vannak problémáid, de az biztos, hogy nagy teret adsz arra, hogy ez el is hatalmasodjon rajtad. Pl. ez a "úgy közlekedek csinálom a dolgokat ,mintha álom lenne az egész", ez előbb-utóbb bárkinél bekövetkezne, aki otthon ülne egész nap, mindenféle cél és külső ingerek nélkül. És az mostani sok sírás, vegetálás is várható következménye az előbbi életformának.

Persze, nehéz megtenni az első lépést, de ha már nem tanulsz, dolgozol, kezdetnek a csoportterápiára valahogy összeszedhetnéd magad. Vagy ha frusztrál, hogy konkrétan egy időpontra kell aktivizálnod magad, akkor csak járj el futni, amikor késznek érzed magad rá. Legalább egy tevékenységre kapj rá! Jobban leszel tőle!

2011. aug. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!