Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért bosszantanak ennyire a...

Miért bosszantanak ennyire a vallásosak (és a vegák)? Miért utálom azt, ha valaki tagadja az evolúciót, és inkább Noé bárkájában hisz?

Figyelt kérdés

Az emberi hülyeség tényleg határtalan. Képtelen vagyok elfogadni, hogy léteznek ennyire hülyék?? Csoda, hogy beszélni tudnak egyáltalán ennyi aggyal.

De miért zavarnak ők engem, ha végül is semmi rosszat nem csinálnak nekem?


2011. aug. 26. 15:16
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
De most komolyan. :S hogy lehet már valaki olyan, hülye, hogy TÉNYLEG hisz Noé bárkájában??
2011. aug. 26. 15:22
 2/21 anonim ***** válasza:
9%

"...ha valaki tagadja az evolúciót..."

Észrevettél az utólsó 2000 évben valamilyen, akárcsak parányi evolúciót?


(De nem vagyok valahogy egészen képben a kérdéssel.)

2011. aug. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
És hogy lehet valaki olyan hülye, hogy nem hisz benne?
2011. aug. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

jajj, nehogymá te is elkezdd!

amúgy szerinted a kutya az honnan van?

2011. aug. 26. 15:27
 5/21 A kérdező kommentje:
jó, és szerinted hogy fért fel több millió állatfaj Noé bárkájára?
2011. aug. 26. 15:28
 6/21 anonim ***** válasza:
67%

Ne haragudj,ha megbánt a válaszom,de ha nem tudod elviselni más emberek más látásmódját,attól nem ők a hülyék.

Ha kifejezetten irritál minket mások hite vagy beállítottsága,az két dolgot jelenthet:

-Hiányosak az ismereteink a témában

-Túl nagy az EGO-nk.

2011. aug. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

jajj itt is foggyosok vannak?

"de ha nem tudod elviselni más emberek más látásmódját,attól nem ők a hülyék."


szerinted én állítottam ok-okozatiságot? olvass már vissza!

NEM attól, a hülyék, mert én nem tudom elviselni őket, hanem attól, mint te is: NEM TUDNAK MÉG OLVASNI SEM.

2011. aug. 26. 15:30
 8/21 anonim ***** válasza:
75%

"NEM attól, a hülyék, mert én nem tudom elviselni őket, hanem attól, mint te is"



:)


Te nem véletlenül az agresszív kismalac vagy?

2011. aug. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Doruss ***** válasza:
Én sem hiszek az ilyen bibliai magyarázataiban a föld fejlődésének, sokkal inkább hihetőek és logikusabbak a tudományos magyarázatok. De miért idegesít téged? Egy dolgot kell csak megtanulnod: tisztelni mások hitét.
2011. aug. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
5%
A Biblia alapvetően tanításokat tartalmaz, mindenféle (könnyebben befogadható) történetbe csomagolva, nem a Noé bárkája dolgot kell elhinni, és gondolom azzal, hogy pl. "ne ölj", neked sincs problémád. Más dolog a keresztény vallás, a többi vallás, és a hit, nem tudom, te miben mennyire vagy képben, hogy ennyire hülyézel mindenkit... Persze, vannak buta vallásosak, de vannak buta nem-vallásosak is. Az biztos, hogy ahhoz túl sok a hülye ember, hogy mind egyenként felidegesítsen. Azt nem értem, a vegákkal mi bajod.
2011. aug. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!