Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológushoz beutalót a...

Pszichológushoz beutalót a gyerekorvostól kell kérni?

Figyelt kérdés
Még csak 17 éves vagy és elég mély pontra érkeztem tudom hogy sokan írjátok majd hogy még csak 17 éves biztos lesznek nagyobb problémáim és azokat hogy fogom túlvészelni. anyának hiába szólok ő csak kiküld nagynénémhez hogy beszéljek inkább vele de vele nem tudok. és muszáj beszélnem valakivel.. aki tud segíteni.. mert érzem hogy segítségre van szükségem :'(
2011. aug. 30. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:

a sulitokban nincs iskola pszichológus?

egyébként nem tudom, mert szerintem a kórházakban csak pszichiátria van neked meg nem az kell, magán doki meg ugye drága..


ha gondolod írj nyugodtan privit. nem vagyok pszichológus, de szivesen meghallgatlak:)

2011. aug. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha úgy érzed, hogy nincs kivel megbeszéld a gondjaid, akkor keress fel szakembert, vannak alapítványok pl közösségi szolgáltató, ahol ingyenesen foglalkoztatnak pszichológust, és oda nem kell beutaló, Vagy ha ez nem megy, keress fel egy gyermekjóléti vagy családsegítő központot, és ott a szociális szakemberek is tudnak segítséget nyújtani
2011. aug. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem vagyok pszichológus, és nem is kételkedtem soha a pszichológusok szakértelmében, én csak azt tudom felajánlani, hogy meghallgatlak, ha szeretnéd. Nyugodtan írj privit, ha gondolod.
2011. aug. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!