Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem bírom. Menjek pszichológus...

Nem bírom. Menjek pszichológushoz? 16/l

Figyelt kérdés
teljesen szét vagyok esve, undort érzek az emberek iránt, ha emberek közé megyek, hányingerem van, és néha úgy érzem, fel kéne vennem egy pár bakancsot és szétrúgni valami középület belsejét vagy valaki fejét. régen szerettem rajzolni, mostanában csak akasztófákat meg vízből kinyúló sápadt kezeket tudok kipréselni. aludni sem bírok, 2-ig forgolódok, 7kor ébren vagyok. folyamatosan pörög az agyam, egyszer beteg dolgokon töprengek és úrrá lesz a letargia, másszor meg a saját poénjaimon röhögök.. Miéééért?? mit csináljak basszus?
2011. aug. 31. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:

a válasz: IGEN, SÜRGŐSEN. Mindenkinek jót teszel vele! Viccen kívül, nem jó, ha eluralkodnak rajtad ezek az érzések, nem szabad hagyni, hogy rossz dolgokhoz vezessenek.

Szerintem ha mész, vidd magaddal a rajzaidat is!

2011. aug. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez bőven a pszihológus kategóriába tartozik!
2011. aug. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát mi itt nem tudunk segíteni, de tényleg valami baj van a buksiddal (ne haragudj, nem sértegetni akarlak). Jó lenne, ha szakemberhez fordulnál, ő biztosan látott már ilyet, tudja hogyan segítsen.
2011. aug. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és ezzel hogy álljak a szüleim elé? egyszer belevéstem az alkaromba egy szót, begyulladt, és muszáj volt megmutatnom nekik. mit kaptam érte? lebszást, hogy nem is olyan szar az életem és hogy csak sajnáltatom magam
2011. aug. 31. 17:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát lehet, hgoy el kéne mondanod, hogy mik járnak a fejedben, hátha megijednének, hgoy tényleg valami baj van.

Ha meg így sem foglalkoznak vele, hülyeségnek veszik, akkor menj el simán az iskolapszichológushoz, vagy a körzeti orvoshoz akár és kérj segítséget!

2011. aug. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A depresszió nem válogat a könnyebb, vagy nehezebb sorsú emberek között, de ezzel a felnőttek közül sincs mindenki tisztában. 16 évesen már önállóan is elmehetsz orvoshoz, de kérhetsz tanácsot esetleg rokontól, tanártól, olyantól akiben megbízol. A lényeg az, hogy minél előbb kerülj szakemberhez. Van megoldás!
2011. aug. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!