Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiátria. Hogy is megy ez?

Pszichiátria. Hogy is megy ez?

Figyelt kérdés

9 éves koromtól jártam pszichiáterhez, de a végén már inkább elfolytottam a problémáim, amik gyűltek gyűltek.Hiába próbáltam édesanyámhoz segítségért menni, ő tipikusan az az ember aki addig nem lép semmi amig tényleg hatalmas gond nincs,orvos meg már csak akkor ha haldoklom.20 évesen elköltöztem és azóta ( 3 éve) csak tetéződnek a paranoiák, fóbiák, depresszió, dührohamok, pánikbetegség. Eljutottam oda hogy nem bírom tovább vagy segítséget keresek vagy egyszer, és hamarosan tényleg feladom. Nem akarok szólni róla senkinek ezért írok inkább ide. Budapesten van olyan pszichiátriai kezelés amely ingyenes? ( diákmunkás lévén havi 40.000ből, albérletben élve nem igazán van pénzem óra / 8000 ft-ot kifizetni) ha van akkor oda kell beutaló? vagy csak bejegyeztetem magam és mehetek is ?

előre is nagyon köszönöm a válaszokat!!


2011. szept. 2. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
A háziorvos ad beutalót.akkor ingyenes
2011. szept. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten több helyen is van pszihiátriai gondozó /ideggondozó/. A nagyobb orvosi rendelőkben is van idegosztály. Kérj beutalót a háziorvostól, ingyenes az ellátás. Én voltam két privát pszihiáternél is és semmivel sem jobb, mint az ingyenes ellátás. Ugyanazokat a gyógyszereket írják a rendelőben is. Kérhetsz időpontot pszihológushoz is. Megtanít relaxálni, ami nagyon hatásos.
2011. szept. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. szept. 2. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!