Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyűlölöm magam, sose lehetek...

Gyűlölöm magam, sose lehetek boldog, szerintetek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Talán mert egyke voltam, szociálisan fejletlen vagyok. Nincsenek barátaim (ez se volt mindig igaz), gyűlölök élni, nincsenek céljaim. Nem egyszer gondoltam úgy hogy na most ennyi volt, öngyilkosság. Lányoknál nem is próbálkozok, mert úgy érzem soha nem tudnám őket boldoggá tenni, és mást nem akarok tönkretenni, ezért kb magamba teljesen lemondtam a kapcsolatokról...megértő vagyok, általában kedves, csak épp nem szórakoztató..stb...csak neten van sok barát, élőbe kb mindig elszakadok attól akivel jóba vagyok, sajna :( Külsőmmel annyi a baj h van túlsúly, ezen tudnák változtatni, de nem akarok...mert nincs miért...úgy érzem fel kell adnom a harcot, mert nincs miért...ez így nem élet. A szüleim is kissé elviselhetetlenek, próbáltam nem rájuk hasonlítani, ez talán sikerült, bár nem tudom...Az is szánalmas h én ilyen miatt sírok, mikor elvileg lehet változni...meg kicsit még az tartja bennem az életet hogy hátha találok 1 hasonló párt, de persze külső nem mint1, tehát talán még felszínes is vagyok...szerintetek? volt valaki hasonló helyzetbe, ti mit tennétek?
2011. szept. 6. 21:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Aki fel akar törni az égbe, annak hinnie kell a saját csillagában." (Jókai Mór)


Szerintem merits erőt, pozitiv érzéseket a zenéből s a másik dolog, hogy ne elemezgesd már annyit magad. Amiért Te nem tetszel saját magadnak, nem azt jelenti, hogy nem vagy szerethető. Engedd közel azokat, akikkel beszélgetsz neten, hogy megerősitéseket nyerhess azzal kapcs., hogy nem vagy elveszett. Ha igazi barátokat szerzel, máris jobban fogod érezni magad a bőrödmen. Márpedig ahhoz ki kell mozdulnod és bizalmadba fogadni másokat.

A túlsúlyra meg feleslegesen tekintessz úgy, mint hiányosság, hiszen attól egész nyugodtan lehet csajozni, társaságba járni stb. Persze, ha úgy érzed, hogy ez segitene az önbizalmad helyrebillenésében, akkor próbálj leadni pár kilót. Minden jót :)


26/L

2011. szept. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
rengeteg zenét hallgatok, és tényleg sok erőt ad :) Hát majd meglátom, de köszi a tanácsokat, megfogadom :)
2011. szept. 7. 18:17
 13/13 anonim ***** válasza:
Én pont magam nem utálom, viszont másokat, a hülye, beképzelt, tahó ismerősöket, szomszédokat igen. Kikészítenek. Pedig okot nem adtam rá. Egyszreűen feketítenek, mert másképp gondolkodom, és igen én is zárkózott vagyok, de értelmesebbnek gondolom magam. Néha úgy érzem jobb lenne, ha én is leragadtam volna egy szinten, akkor tán vidáman, felszabadultan élhetnék közöttük, velük. Azt vettem észre, hogy valaki minél hülyébb, igénytelenebb, annál boldogabb. Állandóan vihorásznak, és mint egy állat úgy viselkednek néha.
2011. okt. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!