Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet, hogy antiszociális lettem?

Lehet, hogy antiszociális lettem?

Figyelt kérdés
Mostanában, amióta vége lett a nyárnak, és elkezdődött a suli, kedvetlen vagyok.Korántsem igaz rám az, hogy otthon ülős fajta lennék, ha lehetőség adódik mindig megyek valamerre, suli után is.Szivesen jártam iskolába, mert addig is emberek között,barátok között voltam, és nem otthon.Nyáron sokat buliztam, alig voltam otthon, lehet, hogy ez az oka?Ez azért zavar ennyire mert nem ilyen vagyok, nem jellemző rám hogy ha hívnak valahova nincs kedvem menni, sőt, bulizni (és inni) sincs túl sok kedvem mostanában.Próbálok ezen változatni, de valahogy semmi sem elégíti ki az érdeklődésem, úgy érzem talán valami újra, új barátokra lenne szükségem.Vagy az is lehet, hogy 'kifáradtam' a nyáron.Nagyon eljárós vagyok, de 1-2 napra havonta mindig szükségem volt, hogy egyedül legyek,de mostanában teljesen elvagyok itthon,gépezek,tv-zek,és ha kinézek az ablakon és látom a sok embert, nincs mehetnékem.Mi lehet ennek az oka? (normális válaszokat kérek ) .
2011. szept. 7. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem antiszociális személyiségzavar. Mindenkivel előfordul, hogy telítődik és maga szeretne lenni kicsit. Ezt nem kell elfojtani, hanem engedni kissé, hogy teret nyerjen. Ha lelki értelemben kipihened magad, akkor utána magadtól visszazökensz a kerékvágásba.
2011. szept. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hú, most megnyugtattál.Köszönöm.:)
2011. szept. 7. 10:45
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
A pszichológáiában teljesen mást értenek antiszociális alatt, az fix, h az a személyiségzavar nem illik rád. Egyszerűen nyáron csak túlhajtottad magad.
2011. szept. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!