Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért eshettem vissza a...

Miért eshettem vissza a pánikbetegségbe, a súlyos szorongásba? , amikor már jól voltam?

Figyelt kérdés
4éve meghalt apukám.A legfontosabb embert vesztettem el,alig tudtam talpra állni,azt hittem meghalok én is a fájdalomtól.Rá egy évre pánikbeteg lettem.Akkor cipralexet szedtem rá.kb másfél évig.Már tök jól voltam,fokozatosan le is tettem.Különösebb bajom nem is volt 1 évig.Most az életem sajnos nem a legjobb irányba terelődik,munkanélküli lettem 3hónapja.Emiatt nagyon sokat stresszelek,mert nem sikerül elhelyezkednem,anyagi bajok,szorongok,agyalok sokat a betegségeken,félek,stb...Na és így napról napra rosszabbul is lettem.Elmentem a pszichiáteremhez,ismét cipralexet írt fel,és xanax sr-t.Nemtudom lehet-e a cpiralextől,de 4 napja szedem,de még rosszabbul vagyok,mint előtte.Pont ma mehettem volna egy állásinterjúra,de félúton rosszul lettem,haza kellett jönnöm.Pedig már minden vágyam lenne,hogy dolgozhassak,és most meg ezért nemtudok menni.Részben ennek a kilátástalanságnak is köszönhetem,hogy visszaestem szerintem.Amikor előszőr szedtem a cipralexet,nem éreztem hogy rosszabbul lennék,most miért érzem?
2011. szept. 12. 10:59
 1/1 anonim ***** válasza:

A gyógyszer másképp hathat, mint régen. Nekem se volt egyforma, amikor kétszer szedtem.

A 4 napba belefér, hogy felerősítheti a tüneteidet.

2011. szept. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!