Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mikor vegyem be a Xanaxot?...

Mikor vegyem be a Xanaxot? Egy orvosi kezelésre megyek hétfőn 15 órára és az előző vizsgálaton, annyira bepánikoltam, hogy az orvos azt mondta, most ha megyek vegyek be egy Xanaxot előtte.

Figyelt kérdés
Még soha nem szedtem nyugtatót. Mikor kell bevennem a Xanaxot, hogy 15 órára legyen a legjobba hatásfoka? Mit fogok érezni? le leszek lassulva? Olyan leszek, mint aki be van rúgva?
2009. ápr. 25. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
kb. 13 órakor vedd be. de ne várj tőle nagy durranást, picit oldja a feszültseget szal kicsit tompább leszel tőle. rózsaszinből kb 3at kell bevenni sztem /ha igy alkalomszerűen szeded/ hogy ne pánikolj. ez frankon tapasztalat. milyen kezelésre mész?
2009. ápr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már fél óra alatt hatni szokott.
2009. ápr. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gyökérkezelésre. Életem második gyökérkezelése, az elsőn, annyira remegtem, meg öklendeztem a pánik miatt, hogy muszáj magammal most kezdenem valamit...
2009. ápr. 26. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!