Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez elvonási tünet? Létezik,...

Ez elvonási tünet? Létezik, hogy 6-8 hónap után így rászoktam a szerekre?

Figyelt kérdés
Bő fél évig szedtem antidepresszánst és antipszichotikumot napi 1-2-szemet csak.6 hét alatt folyamatosan csökkentettem az adagot majd letettem a gyógyszert, és azóta minden nap hányingerem van, émelygek és szorongok.(orvosom tudta nélkül tettem ezt)
2011. szept. 25. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, ennyi idő alatt hozzászokik a szervezeted, és túl gyorsan hagytad abba, ráadásul az orvos tudta nélkül.

Mindenképpen beszélj az orvosoddal, a hirtelen abbahagyás miatt a betegséged is kiújulhat.

2011. szept. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ennyi idő után tettem le fokozatosan kétféle antidepresszánst szintén fokozatosan. A nyugtatót is letetted? Én a Xanaszot még hónapokig szedtem csökkentett adagban. Most már Valériána relaxra váltottam le az esti adagot. Ha szorongásod is van, akkor lehet nem gyógyultál még meg. Tanulj meg relaxálni, mert úgy sokkal könnyebben tudsz leállni a gyógyszerekről.
2011. szept. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem gyógyultál meg. Ez a betegség még jelen van, és tovább okozza a tüneteket. A legtöbb marha ( tehén), aki engedély nélkül, idő előtt abbahagyja az antidepresszáns szedését, mind így jár. A következő szer még erősebb lesz, és kevésbé hatékony, mint az első volt. Ne félj, az orvosod minden további nélkül újra kezel, meg újra kezel, meg újra kezel. Mert ez a dolga.
2011. szept. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A 22:10-es vagyok. Megpróbálhatod a Triptofán nevű szert. Ez egy esszenciális aminósav és a szerotonin képzéshez szükség van rá. Pánikbetegségre, depresszióra ajánlják. Lehet így megúsznád az újbóli antidepi szedést.
2011. szept. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. szept. 27. 20:26
 6/7 anonim ***** válasza:

Forrásai


A triptofán a legtöbb fehérjetartalmú élelmiszerbe megtalálható. Különösen nagy a mennyisége a csokoládéban, a zabban, a banánban, a duriánban, a mangóban, a datolyában, a tejben, joghurtban, cottage cheese-ben, a vörös húsokban, tojásban, halfélékben, a baromfifélékben, szezámmagban, a napraforgómagban, tökmagban, spirulinában, és a mogyoróban.

Egyébként 6200.- ft.

A pszihiáter által felírt gyógyszer, az nem talán, hanem biztosan a te bajodra van. Csak be kell szedni 500.- ért.

2011. szept. 28. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a 3 hsznek a marha az nemtelen, nem kell megjegyezni, hogy tehén csak ha bikát írtál volna



a betegséged még jelen van valszeg amiatt is érzed ezeket

2013. márc. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!