Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A stressztől lenne ez? Vagy...

A stressztől lenne ez? Vagy megbolondultam?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, 11-dikbe járok és nagyon tanulnom kell ugye mert ez az év már beleszámít a felvételi pontokba. Itthon már azért is veszekszenek velem ha 4-est kapok és nem 5-öst. Ezek után érthető módon halogatom hogy elmondjam itthon hogy kaptam egy karót fizikából, aminek a halogatása miatt csak jobban félek tőle hogy mit fogok kapni ha el kell mondanom. és ez mindennap bennem van, és ha bemegyek a suliba akkor is rettegek hogy valami rossz jegyet adnak és otthon hallgathatom az orditást esetleg megvernek. de ha a suliban minden oké akkor is talál anyám valami okot amiért ordibálhat velem:\

és ezek mellett van egy barátom is aki olyan dolgokat csinál amiket 1000szer megbeszéltünk hogy ne csináljon mert rosszul esik/nem szeretem. ezen a héten idági 6 napból 6on veszekedtünk. viszont szeretem és nem akarom elveszíteni de néha komolyan úgy érzem hogy nem birom elviselni:(

és kezdek mostmár a legkisebb apróságokon is kiakadni és szinte hisztirohamokat kapok már egy ideje:\és mindennap fáj a fejem. nem tudom hogy ez attol van ami itthon megy vagy a sulitól vagy a pasimtól vagy kamaszkori velejáró vagy megbolondultam??:(


2011. okt. 1. 18:15
 1/1 anonim ***** válasza:
na ezzel én is majndem így vagyok, csap pasi nélkül, mert már ők se bírnak, mert minden kiakadok. már a legjobb bnőmtől is idegrohamot kapok!!!! :S megértelek...ja, de 2évvel fiatalabb vagyok nálad
2011. okt. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!