Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megbolondultam volna?

Megbolondultam volna?

Figyelt kérdés
Az utóbbi hetekben többször (4-5x) volt olyan érzésem, mintha elszakadtam volna a világtól, mintha nem lennék a világ része. Nagyon félelmetes volt. Kb egy óráig tartottak, de az egyik majdnem fél napig. Csak úgy magától jön rám, főleg olyankor, ha rossz kedvem van.
2011. máj. 14. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem bolondultál meg. Örülj hogy képes vagy erre.
2011. máj. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Pánikroham része egyértelműen, nekem s így kezdődött, azóta nincs ilyen,kb.3 éve, de a többi pánikrohamos tünet az igen. Szédülés, halálfélelem, szapora szívverés, fájó szív, légszomj. Szedj magneb6-ot, nekem az segített!!!
2011. máj. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért örüljek neki?
2011. máj. 14. 16:44
 4/8 A kérdező kommentje:
Második: köszi :S
2011. máj. 14. 16:45
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt ilyen kiskoromban. világonkívüli érzésnek neveztem el. de általában nem tartott tovább pár percnél. illetve kicsit később kamaszkoromban is, akkor egy napig ilyen voltam, az nagyon rossz volt, furcsa. El fog múlni, ha nem, keress szakembert.
2011. máj. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Azért érdemes lenne egy pszichológussal beszélni erről, ugyanolyan természetes, mint kartöréssel orvoshoz menni.
2011. máj. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezt derealizációnak hívják, és mindenkivel előfordul néha, főleg gyerek- és fiatal korban. Nem "megbolondulás".


Szorongásos zavarokban is felléphet, de nem kell egyből arra gondolni.


Ha makacsul, gyakran visszajön, míg ez korábban nem volt jellemző, akkor orvoshoz kell fordulni, mert tisztázni kell, hogy nincs-e valamilyen betegség a hátterében.

2011. máj. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2011. máj. 15. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!