Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológushoz szeretnék...

Pszichológushoz szeretnék járni. Anyámék ellenzik. Mit tegyek? 17l

Figyelt kérdés
Nagyok sokat szorongok, stresszelek. Úgy érzem, alulértékelem magam. Öngyilkos akartam lenni 3x, és még sorolhatnám...
2011. okt. 2. 19:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

19:28... sztem olvasd el még egyszer az előzőt... :P

Ha annyira aggódsz, akkor menj el. Mit tudnak veled utólag csinálni? Semmit. Ezért még nyilván szobafogságot se kapsz, és ha mégis, akkor mi van. Semmi. Jóformán felnőtt vagy, tanuld meg egyedül elintézni az ilyesmit, hidd el, csak elsőre nehéz! ^^

2011. okt. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

14 éves kor felett nem kell szülői beleegyezés a pszichológushoz!!


Keresd fel a kerületei nevelési tanácsadót, ott segíteni fognak. (ha öngyilkossági veszély van, vagy bármiben veszélyeztetett vagy és a szülő nem partner, akkor még a gyermekvédelmet is bevonhatják, hogy segítsenek neked.)

Gondolom nem véletlenül vannak öngyilkossági gondolataid. Komoly gond lehet otthon. A szülők sokszor ezért nem akarják, hogy a gyerekük szakemberhez menjen, mert félnek, hogy kiderül a katyvasz.

2011. okt. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

nem tudom, hol laksz, ha pesten, akkor ezek közül szemezgethetsz: [link]


vagy írd be a keresőbe, hogy "családsegítő xy (ahol laksz)+, az ottani pszichológiai szolgáltatás mindig ingyenes. Ha miskolci vagy, itt nézelődhetsz segítség után: [link]

Senki sem fog tudni róla, hogy hová jársz, hogyha nem akarod.

2011. okt. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

21:56-os vagyok


esetleg ha pszichológust nem találnál, keress egy normális papot, vagy esetleg fiatalokból álló lelki kisközösséget. Sokan találtak már megnyugvást a hitben.

2011. okt. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kedves Levélíró! Addig is, még nem találsz ki valami okosat, írhatsz nekem is privátot, én másokkal is szoktam levelezni, tanácsot adni, ingyen. A "mentálos"...(honlap címem a privát levél után )
2011. okt. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ne menj el
2022. márc. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!