Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan láthatnám meg a jót...

Hogyan láthatnám meg a jót mindenben?

Figyelt kérdés
Bármerre nézek,nem igazán látom meg a jót. Pedig igyekszem.
2011. okt. 7. 14:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Lesz melóm,igaz,közhasznú munka,de kit érdekel.
2011. okt. 7. 15:54
 12/13 anonim ***** válasza:

Mindenképpen dolgozz! majdnem mindegy hogy mit, legalább is

kezdetnek!

Fel keljen kellned reggelente, borotválkozni, mosakodni, stb...a lényeg hogy muszáj legyen!!! Ne tudd elhagyni magad, hogy ááá majd holnap...


az egyik legfontosabb aranyszabály az életben:


MÉG MA ELKEZDEM!!!

2011. okt. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Eleanor H.Porter-nek van egy könyve(Az élet játéka)arról szól,hogy a kislány,bár korán elveszíti az anyukáját és lelkész édesapjával nyomorog egy paplakban,innen-onnan talált ruhákat hord,mégis minden történésben felfedezi a szépet,az örülni valót.Nagyon ajánlom!Olykor én is elszontyolodom és tűnődöm minek lehetne örülni,aztán találkozom valakivel,akinek segíthetek,és aki ezért mosolyog,vagy biciklizem hazafelé és egy fán csicseregnek a madarak,és én hallhatom,és láthatom a fák görbületeit,a szép épületeket,vagy rámosolyoghatok a boltosra,akit ez feldob:)Nekem sincs párom pillanatnyilag,de mert van még dolog a szemléletemmel,az önbizalmammal:nem is bánom,hogy nincs.Hasonló a hasonlót vonzza alapon.
2011. dec. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!