Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Minek kezeltessem magam?...

Minek kezeltessem magam? Úgysincs értelme. (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Depresszió, kóros önbizalomhiány, kevés üldözési mánia, szorongás stb. De minek "kezeltessem" magam? Azt látom, hogy mostanában egyre több fiatal küzd hasonló gondokkal. Lassan ez lesz a "normális", és aki nem szenved ezektől az megy majd ritkaságszámba.

Miért vagyunk ilyen puhányok??


2011. okt. 7. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Odáig már nem jutottál el hogy emiatt az állapot miatt látod értelmetlennek a megoldást? ördögi kör.

Én mivel egyetemre járok elég sok fiatallal találkozok nap mint nap és nemnagyon látok köztük ilyeneket.Annak ellenére hogy lassan szerinted minden fiatal ilyen.

Te sem vagy puhány, én is voltam egyszer depressziós és akkor annak gondoltam magam meg hasonlókon járt az eszem.

De ha kilábalsz belőle rájössz hogy mennyi mindent el tudsz érni, és mennyi mindennek van értelme ami most értelmetlennek tűnik.

2011. okt. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én sem ismerek ilyen fiatalt! Szerintem irány a pszichológus, hátha a szivárvány újra színes lesz!
2011. okt. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor nem tudom, ti hol jártok, de én rengeteg ilyennel találkoztam / ilyenről hallottam
2011. okt. 8. 19:04
 4/8 anonim ***** válasza:
tényleg jól látod, a világháborúk, népirtások alatt sem volt ennyi lelkisérült fiatal, mint most. külföldön is aggasztó a helyzet, de itthon különösen, mert az eleve hírhedten szar közhangulat és a semmi jövőkép még rádobja az utolsó lapát szenet.
2011. okt. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen. Akkor a kérdésem jogos nem?

De mi lehet ennek az oka? (Vagy lehet, hogy csak túlságosan felfújták ezeket a "lelki dolgokat", meg hogy beszéld el ami bánt stb...? Kicsit tényleg meg vagyok zavarodva, szerintem nagyon gáz a helyzet.)

2011. okt. 8. 20:34
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem rém egyszerű. szétestek a családok, és a vallásnak sincs régóta akkora szerepe, hogy ott legyen kapaszkodónak.

mindenki csak magára számíthatna, azt meg b.-hatja, mert ilyenolyan mondvacsinált pénzügyi válság van, tehát még egy unalmas egzisztenciát sem tud felállítani, nem még hogy azzal foglalkozzon, amivel szeretne.

inkább az a csoda, hogy mennyien tartják még magukat. :)

2011. okt. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mondom én, hogy lassan ritkaságszámba fognak menni... : P

Amúgy köszi a válaszokat!

2011. okt. 8. 21:32
 8/8 anonim ***** válasza:

van értelme, hogy kezeltesd magad, mert nem kell neked is abba a népes lelkibeteg rétegbe tartozni, a te életed és nem másokkal kell foglalkozni, hogy ők milyen helyzetben vannak :)

egyébként őszintén szólva, nem sok önfeledten vidám embert ismerek, olyat, aki nem csak megjátssza, hogy minden rendben van vele...

2011. okt. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!