Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi van ha Risperdalt szedek...

Mi van ha Risperdalt szedek be egészségesen?

Figyelt kérdés
Mit fogok érezni és meddig tart a hatása?
2011. okt. 8. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Álmatlanság vagy nyugtalanság, bár valószínűbb hogy semmit. Ha iszol is rá, akkor szédülés, kábultság. Mire lenne ez jó neked? Egyáltalán miért vennél be agyi problémákra ható gyógyszert ha semmi bajod? Bár a kérdésed alapján ez sem kizárható.
2011. okt. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért mert hirtelen nagyon elrontották a kedvem és nemtudok neki mit csinálni.. leakarok nyugodni vagy aludni tőle mind1 csak negondoljak rá.
2011. okt. 8. 23:18
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Ettől nem fogsz. Vegyél be egy 0,5 milligrammos frontint vagy xanaxot, vagy egy fél szem dormicumot. A Risperdal nem nyugtató. Az ilyen szerekkel nem lehet játszadozni.
2011. okt. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nincs egy egész készletem.. csak öcsémnek agresszióra írták fel gondoltam van vmi nyugtató hatása. de ha semmitse hat akkor felesleges.
2011. okt. 8. 23:38
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Valóban, agresszióra ez egy remek gyógyszer, de a hatása csak két hét után jelentkezik, és utána is folyamatosan kell szedni. Mint már mondtam, ez nem egy azonnal ható nyugtató vagy altató. Amiket leírtam neked, azok azonnal tompítanak, és semmi bajod nem lesz egyiktől sem. Semmi sincs azok közül? Gondolom, macskagyökér, citromfű, vagy komló teát sem tudsz készíteni. Próbálj meg egy üveg sört meginni, magas komló tartalma végett kicsit ellazít. Ha az sincs, nem tudok hirtelen mit mondani. Vagy mi az amid van otthon?
2011. okt. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
inkább rúgj be...vagy szívj egy kis füvet
2011. okt. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
asszem citromfű van. azt csak simán meg kell csinálni teának?
2011. okt. 8. 23:50
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Forralj fel vizet és két evőkanál citromfűre önts rá 3 decit, tegyél bele egy kanál mézet is, fedd le 5 percre. Nem olyan azonnali hatású mint egy nyugtató, de jót tesz. Ha csak filteres van, akkor tegyél bele vagy 4 tasakkal. Jó éjszakát!
2011. okt. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat mindenkinek! neked is jó8
2011. okt. 9. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!