Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért tértek vissza a pánikroh...

Miért tértek vissza a pánikrohamok?

Figyelt kérdés
Egy pár hónapig nem volt semmi, most viszont újra, szinte minden nap. Nagyon nem bírom már...
2011. okt. 11. 15:39
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Nem gyógyultál meg teljesen. Szedtél rá gyógyszert, vagy magadtól gyógyultál meg?
2011. okt. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
szedtem rá gyógyszert
2011. okt. 12. 13:59
 3/34 anonim ***** válasza:
Milyen pánikrohamok pontosan?
2011. okt. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszereket szedtél és mennyi ideig. Egyébként én is szedtem antidepit 7 hónapig és Xanaxot is. Május óta nem szedem a gyógyszereket, de nekem nem jött vissza a pánik. Szedek Neuroptimot azóta.
2011. okt. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Az erre felírt gyógyszerek (ez esetben az antidepresszánsra gondolok) nagy szerepet játszhatnak abban, hogy a pánikroham nem múlik el, sőt inkább felerősödik. Én régebben azt sem tudtam mi az a pánikbetegség, de depresszió miatt felírtak antidepresszánst, és azóta pánikbeteg lettem. Szerencsére már nem szedek ilyen káros anyagokat és teljesen meggyógyultam.
2011. okt. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Frontint szedtem régebben, amit most újrakezdtem. Meg antidepresszánst is szedek, Olwexyat. Ez egyébként a harmadik fajta. Volt Coaxil meg Rexetin is. A pánikrohamok pontosan: hányingerem lesz, aztán olyan furcsán látom/hallom a dolgokat. Ha beszélnek hozzám, azt hallom, de igazán nem fogom fel. Remegek, nehezen kapok levegőt és nagyon gyorsan ver a szívem.
2011. okt. 13. 20:46
 7/34 anonim ***** válasza:

20:08-a vagyok. Sürgősen tanulj meg relaxálni. Engem pszihológus tanított meg. Életfogytig kell csinálni napi háromszor. Nagyon hatásos. Sajnos nem azonnal hat. Mik aggasztanak, mitől félsz? Nekem pld. halálfélelmem volt minden ok nélkül. Hányingerrel, remegéssel, rosszulléttel. Ne keseredj el van megoldás.Próbáld meg

elterelni a gondolataidat a negatív dolgokról.

2011. okt. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
nekem is volt relaxáció, autogén tréning a pszichológusnál... nem volt túl nagy eredménye. és próbálom én elterelni, de valahogy nem jön össze...
2011. okt. 17. 12:35
 9/34 anonim ***** válasza:
A relaxáció nem azonnal hat. Folyamatosan végezd. A negatív gondolataidat váltsák fel a pozitívak. Ha több pozitív gondolatod lesz, mint amennyi negatív, akkor fogsz meggyógyulni. Ha negatív irányba mennek a gondolataid, kezdj el valami verset mondogatni, vagy akár imádkozhatsz is. Ha nem vagy jól, azonnal állj fel és kezdj beele egy fizikai munkába. Eleinte nehéz lesz és nagy kitartásra lesz szükséged.
2011. okt. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
A relaxációt én is nagyon ajánlom. De fontosnak tartom, előtte hagyd abba, de ne hirtelen a gyógyszereket. Az erősen befolyásolja a relaxálást. Ha teheted, akkor inkább járj pszichológushoz egyéni és csoport terápiára, de ne pszichiáterhez!
2011. okt. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!