Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki mar szedett frontint,...

Aki mar szedett frontint, milyen tapasztalatai vannak? Mennyi ido utan van hatasa?

Figyelt kérdés
2009. júl. 25. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szorongásra adták, akkor bevétel után már fél órával hat. Éppen ezért könnyű rászokni, úgyhogy csak akkor szedd, ha nagyon muszáj.
2009. júl. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én 0.25-öst szedtem egy hónapig rendszeresen, szerencsére nem szoktam rá, nekem sokat segített. Néha még most is veszek be, de van hogy csak havonta egyet kettőt. Negyed óra alatt hat nekem.
2010. ápr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem valamlyest jvult tőle. nekem este kell szednem imovane altatóval 1ütt. ha nappal bevszek egy felet akkor egész nap kómás vagyok szédülök és fáradt.nekem arra irták fel h elegem lett a kötekedő cigókbol és qrvékbol,azt attol féltem ha beszol vki v 1ribi rámnéz szétverem.tudod h mérgtnek. azt mondta a dokim h v féltékenyek v b.zik:D dehát.annyi h már nem érdkel h kimicsinál,ha nappal beveszem,de bealszok tőle ha csak este,akkor annyi a különbség h az apróságokon nem bosszantom fel magam,meg elbuktam a vizsgámon,úgy gondolom h leszarom majd megyek a következőre. szóval lazább lettem tőle :)
2010. jún. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csak lesz.rom tablettának hívom. 15 percen belül hat. Még nem tudom fog-e függőséget okozni, de pillanatnyilag jobban vagyok, nem akar szétcs.szni az ideg. Azért írta fel a dokim, mert a stressztől már szívproblémáim lettek, légszomjam, sírógörcseim, ájulásaim. Na ez most nincs, de kicsit lassabb a világ...de lesz.rom :-D
2011. jún. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!