Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetnek más problémáim is...

Lehetnek más problémáim is idővel a kézremegésen kívül?

Figyelt kérdés
Egy pár héttel ezelőtt kezdődött el érzésem szerint a folyamat. A kézfejeim remegni kezdtek és ezt már másoknak is feltűnt. Az egyik az anyám, aki azt mondta, hogy orvoshoz kellene mennem ezzel a problémával. Én ebben nem hiszek, mert pszichés okai vannak, azon pedig nem lehet segíteni. Az érdekelne, hogy lesznek idővel más "tünetek" is?
2011. okt. 17. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mitől remeg a kezed. Jobb lenne anyukádra hallgatni.
2011. okt. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Fogyasztasz rendszeresen alkoholt? Ettől is függ, hogy lesznek és milyen tünetek később is. De más oka is lehet a kézremegésnek. A pszichés okokon kívül is.
2011. okt. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Többféle eü. problémának egyik tünete a kézremegés. Hogy későbbiekben milyen egyéb tünetek, következmények várhatók, az attól függ, nálad melyik áll fenn. Vannak köztük igen súlyosak is. Nem érdemes elbagatellizálni.
2011. okt. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Parkinson kór tünete is lehet, bár nem tudom, hogy annak mikor jelentkezhetnek a tünetei először!!!
2011. okt. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy 31 vagyok és telejsen sikertelen a párkapcsoaltok terén. Emiatt állandóan feszült vagyok és ez sokszor már az elviselhetetlenségig fokozódik. Néha már a gyomrom is görcsölni szokott emiatt, plussz gyakran csak forgolódom alvás helyett. Én 100 %-ig biztos vagyok benne, hogy ez az, ami miatt a kézremegésem is előjött. A gyomromat és az alváshiányt azért nem írtam előzőleg, mert azok nem feltűnőek, de a kezemet észreveszik mások is és azt nem akarom, nem szabad, hogy mások észrevegyék!!

Alkoholt pedig ritkán iszom, akkor is csak mértékkel.

2011. okt. 17. 17:18
 6/9 A kérdező kommentje:

"teljesen" "párkapcsolatok"

Elnézést a hibákért!

2011. okt. 17. 17:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Férfi, vagy nő vagy? Ez fontos!
2011. okt. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Férfi.
2011. okt. 17. 17:24
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél ki egy pár nap,hét szabit.Egyél rendesen,vegyél multivitamint,mozogj,ismerkedj,akár itt a neten is.Sok sikert.
2011. okt. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!