Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ma egy nagyon kedves barátom...

Ma egy nagyon kedves barátom tiszteletére lesz egy parti, de én -valamiért- nagyon szomorú vagyok. Hogyan erőltessek magamra egy kis jókedvet?

Figyelt kérdés

Nem akarom a "búvalbaszott" fejemmel elrontani a hangulatot, de tényleg nagyon szomorú vagyok. Gyakran tör rám ilyen szomorúság, de jól tudom leplezni, és az emberek egy derűs, kedves fiatal nőt látnak. De ma úgy érzem, nem fog menni, túlságosan erős kő van a szívemen. Az alkohol megoldás lehetne, oldottabbá tehetne, de attól meg félek, hogy egyszercsak nem fogom tudni kontrollálni azt, hogy meddig lesz tőle jókedvem, és mikor lépem át a határt a kiborulásba.:(

Mit tehetnék?

Vidám zenék vagy ilyesmi bejöhet?


2009. júl. 24. 17:22
 1/2 anonim válasza:

Ne erőltess jó kedvet,ne leplezz, az soha nem mőködik. Az alkohol a lehető legrosszabb döntés.


Gondolj arra ami jó az életben, amiért hálás vagy, azokra a pillanatokra amikor annyira nevettél, hogy már fájt. Kapcsold be a rádiót teker, keress egy jó pörgős számot teli torokból énekelj.


és csak NEKED

3 évesen:

Nóri mondandóját saját szerzeményű dalba foglalja, majd egyszerre elhallgat. Apa megkérdezi:

- Hogy van tovább?

- Nem tudom, még nem töltöttem le.


Bálint küszködik a joghurt fedőfóliájával:

- Anya, ezt a héját hogy kell levenni ?

2009. júl. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy már későn írok, de egyél egy kis csokit :)

közben hallgass valami vidám számot, vagy gondolj vidám pillanatokra. Nálam ez szokott segíteni.. :D

2009. júl. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!