Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Agyi racionalizmus beállítotts...

Agyi racionalizmus beállítottságnak változása?

Figyelt kérdés
Nem értem ez mitől lehet...alapból elég alapos,precíz ,racionalista gondolkodásmódú vagyok..példaként:az egyik nap az általános iskolás feladattal alig bírkózok meg...másnap teljesen tiszta minden az egyetemi tananyagot első ránézésre értem...és amikor egy ilyen változás történik az a testemen is meglátszik...ez mitől lehet?
2011. okt. 18. 00:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem szedsz valamilyen gyógyszert, drogot? Az okozhat ilyet, van amelyik akkor is amit régen szedtél.
2011. okt. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
van, hogy az ember rossz passzban van, én akkor, ha front jön. teljesen normális
2011. okt. 18. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ez olyasmi inkább mimt miután az ember álmodik és az agy takarít .álmok után teljesen tiszta minden érzem h max frekv.-án van az agyam és egy idő után mintha telítődne ,könnyen összekavarodik a gondolatmenet ,nem tiszta szonte semmi..(nehéz elmagyarázni v leírni)amikor jó a dolog kreatív vagyok stb egyből eszembe ugrik a megoldás ,amikor nem akkor nagyon passzív ,kicsit pesszimista és körülményes..18éves vagyok ha ez számít...jah és nem gyógyszerezek.és ezek a váltások eltérő időszakokban jönnek
2011. okt. 18. 06:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!