Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetek 16évesen depressziós?

Lehetek 16évesen depressziós?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, már elég hoszzú ideje depresszióra utaló jeleket figyeltem meg magamon, és mások is. Iszonyatosan utálom magam, undorodok, félek az emberektől, lehangolt vagyok. Ha tehetném ki sem mozdulnék itthonrol, alig tartom a barátaimmal a kapcsolatot, mindenen felidegesitem magam. Már elég régóta, kb 2 éve tart ez, voltam már pszichológusnál, nem nagyon segitett, visszaestem. Hasznavehetetlennek érzem magam. NEM VAGYOK EMO!!!!!!!!!!!!! Semmihez nincs kedvem, legszivesebben eltünnék innek... Hogy lehetne javitani ezen?
2009. máj. 3. 18:40
1 2
 11/11 Genevieve válasza:

Semmi köze ennek a korhoz.. Én 14évesen teljesen magam alatt voltam,mert naponta injekcióznom kell magam 2éven keresztül..már csak egyvan:P utáltam az egészet,nem értettem mért nem lehet nekem normális életem,másnak pedig mért igen.. de mostanra már felfogtam,hogy nem minden azon múlik hogy hogy nézel ki.(am én éppenséggel kb 13nak nézek ki-.-") Kezdek megelégedni magammal,és így most nagyon sokat nevetek,barátaim vannak és csak néha borulok ki..akkkorviszont nagyon.. de túl lehet lépni mindenen,csak fel a fejjel,mosolyogj és nevess sokat:) a nevetés mindenre gyógyír:P

15/l

2010. ápr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!