Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyik pszichológust ajánlanát...

Melyik pszichológust ajánlanátok Székesfehérváron? A lelkiismeret és a hozzáállás fontos számomra.

Figyelt kérdés

Egyébként dr. Lakatos László vagy dr. Kökényes Marianna között vacilálok, őket keresőben találtam. Van valakinek tapasztalata velük kapcsolatban?

Nem akarok se időt, se pénzt pazarolni, ezért a kérdés.


2011. okt. 23. 11:33
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
És a dr Lakatosról van valami vélemény köszi?
2017. aug. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Nekem mindkettővel van. Kökényesnek börtönben lenne rég a helye. Nekem gyerekként adott 18 év alatt nem alkalmazható gyógyszereket, ráadásul úgy, hogy az összes többi szakember szerint sem volt semmi bajom, csak nem tömeggyártottra sikeredtem, és kilógtam a sorból.

Lakatosnál sikerült leszokni a gyógyszerekről, amikre Kökényes szoktatott rá. Utóbbi a pénzt szépen mindig elvette, pár perceket voltam bent nála, hiteltelen "pszichológiai" módszerekkel próbálta kihozni és a diagnózisához torzítani az eredményeket, ráadásul rendre az volt az érzésem, hogy van képe megpróbálkozni belém szuggerálni a betegséget, a gondokat, pl. hogy nincsenek barátaim. Gyerek voltam, nem hülye. Gusztustalan, visszataszító, alávaló, pénzéhes ember.

Egy családtagom pedig valóban beteg, őt magára hagyta, miközben önmagára és a környezetére is veszélyes. Nem érdekli, hogy beszedi-e a gyógyszereket, partner benne, hogy elmulassza a kezeléseket, és nem tesz vele az ég világon semmit, ott is csak a pénzt szedi be.

2018. nov. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 a5082334 válasza:
Nem tudom ugyanannál az embernél voltunk-e, mert nekem nagyon sokat segített dr. Kökényes Marianna és a váróban mások is mondták már. Szerintem nagyon jó orvos és már több ismerősömnek is ajánlottam akik szintén elégedettek voltak.
2019. jún. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
Dr. Kökényes: ahhor ért h elvegye az ember pénzét és gyógyszerezzen... majdnem elvesztettem a fiamat miatta és kishíján tönkretette az egészségemet. Alig tudtam helyrerazodni utána! Dr Székellyel kezdődött és Kökényes folytatta ahol abbahagyta
2019. aug. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Nem egészen Székesfehérvár de eléggé megérte leutazni hozzá Gárdonyig. Keresőbe beirod hogy Bécsi judit pszichológus és kidobja a kontaktot.
2019. dec. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

Kokenyesrol.

Kb ua tudom elmondani mint a tobbseg, kb 10 perc,kerdezgetes,inkabb elmondatasa a problemanak es ennyi majd gyogyszerfeliras, viszlat. Tovabbiakban 3 perc se. A reszemre felirt gyogyszer nem volt jo,szepen on elhatarozasbol letettem, mert csak mellekhatasai voltak 7 honap utan. Absz nem meggyozo, feluletesnek tuno orvos, penzt ide, kb a sztk ban is ugyanezt kaptam volna.

2021. márc. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Én sem ajánlanám Kökényest. Gyakorlatilag egy drogosellátó. 5 perc alatt felírja a töménytelen mennyiségû gyógyszert, de nem is próbálja a betegeket arra ösztönözni, hogy leszokjanak. Nem ajánl alternatív terápiákat, nem jelzi, hogy a gyógyszernek lehetnek esetleg vannak mellékhatásai, függôséget okoznak, stb.


Nem tudom, hogya doktornô figyelt-e, amikor az orvosi esküt tette, de szerintem nem etikus amit csinál. Anyukám kábítószerfüggô már 17 éve, és pont az ilyen orvosokra utazik, mint dr. Kökényes. A doktornô meg boldogan írja fel neki az altatókat minden hónapban... Anyukám már 20 mp-ig nem tud koncentrálni, teljesen szétszórt, de a doktornô annyit foglalkozik vele, hogy ezt nem veszi észre, vagy nem akarja észrevenni. Nem is próbálta soha Anyukámat meggyógyítani, csak a pénzét veszi el minden hónapban.

2021. okt. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!