Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Túlérzékenység ellen mit...

Túlérzékenység ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Vannak problémáim.. próbálok nem rá koncentrálni.. de minden apróságról eszembe jutnak, nem tudok koncentrálni, folyamatosan sírhatnékom van.. szorít a szívem.. fáj a fejem, nyugtalan vagyok, ideges..

Mit tegyek? Van olyan tea esetleg ami az ilyen érzékenységre hat, vagy akármiféle módszer, ami segíteni tud.. ?!


2011. okt. 24. 09:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Citromfű tea, így első körben. Orbáncfűvel és levendulával is próbálkozhatsz, de az orbáncfű mellett nem szabad napozni, szoláriumba menni, mert nagyon ritkán, de fényérzékennyé teheti a bőrt.

Menj el jógázni.

2011. okt. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Itt van egy cikk a túlérzékenységről, szerintem nagyon érdekes.: [link]


Ahogy írtad vannak problémáid, nehezen koncentrálsz.A gondokból még nagyobbat csinálsz, mindent felnagyítasz, így nem csodálom hogy kiakadsz, sírsz. Én is ilyen voltam, illetve vagyok még mindig, de próbálom leküzdeni ezt, kezelni valahogyan. Először is ne foglalkozz a gondokkal, inkább koncentrálj JOBB dolgokra, amiket szeretsz, mindenképp töltsd el hasznosan a szabadidődet, bármi ami feldob: akár sport, főleg a jóga ami segít, mert az olyan relaxációs, megnyugtató, vagy ott a lovaglás, és a zene. Mind sokat segítene. Másik, hogy legyenek olyan barátok, egyik szülő, ha van testvér, aki megért. Jó lenne ha velük megtudnád ezeket a gondokat osztani, ki tudnád magad beszélni.

Teák közül levendula a legjobb, nekem az jött be leginkább, ki kell próbálni, de mindig nem fog segíteni.

2011. okt. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!