Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni alvászavar,...

Mit lehet tenni alvászavar, idegesség és zajérzékenység ellen?

Figyelt kérdés
Ezek a problémák már nagyon régóta kezdőztek. Nagyon nehezek alszok el, szinte minden apró kis zajra, bugásra felkelek. Alig bírom magam kipihenni, emiatt állandóan ideges vagyok. Társaságba sem tudok elmenni, mert olyan fáradt vagyok és hisztis is. Nem tudom mit kéne tennem. Persze legegyszerűbb lenne orvoshoz elmennem és tanácsot kérnem... de ezt szeretném legutoljára. Érdekelne hogy valaki valamilyen alternatív gyógymódot tudna ajánlani, amit érdemes kipróbálni.
2011. okt. 16. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
magne b6 és sok sport.
2011. okt. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
magne b6-ot próbáltam, elég kevésnek bizonyult, milgammát is próbáltam az bejött, de nem szedhetek egész életemben gyógyszereket. a sporttal mondasz valamit.
2011. okt. 16. 19:10
 3/3 A kérdező kommentje:
érdekelne olyanok hozzászólásai is, aki kipróbált valami mást a gyógyszereken kívül
2011. okt. 16. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!