Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Stresszes, ingerült, fejfájáso...

Stresszes, ingerült, fejfájásos panaszokra valaki valamit?

Figyelt kérdés
Sokat fáj a fejem,ha megyek az utcán beszédülök.Voltam vele orvosnál,sőt kórházba is voltam vele.sokféle vizsgálatot csináltak,minden eredményem jó. aztmonták,hogy valószinüleg a sok stressztől,izgulástól lehetnek a rossulléteim.elküldtek neurologiára ahova egy hónap múlva kaptam időpontot. addig semmi gyógyszer semmi. ha valaki tudna ajánlani valamit,esetleg hasznos tanácsot adni..megköszönném..
2011. okt. 29. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
én valeriánát szedek, amikor stresszesebb időszakom van, nekem az bevált
2011. okt. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vedd be az idézőjeles leszarom-tablettát! Nem nehéz szarni a világra egy kis idejig, ráadásul, ha most nőttél gyorsan, akkor a szived még nem tudja zökkenőmentesen pumpálni a vért, de majd megerősödik.
2011. okt. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A kérdés az, hogy átmeneti, vagy végleges megoldást szeretnél.

Ha átmenetit, gyógyszerezz.

Ha véglegeset, akkor szépen fektess be a lelked ápolásába időt és energiát!


Üdv

2011. okt. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat! :)

kamilla teát szoktam inni ami ellazit,megnyugtat...

a legnagyobb baj a szédülés...és arra nemtudok mit szedni addig is...és suliból is két hetet hiányoztam:/ és elég sokminden lenne(szalagavatós próba,jogsi) és valami kellene...

2011. okt. 31. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!