Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van valami szer, amitõl...

Van valami szer, amitõl felszabadultabb lehetnék a suliban? Drogon és alkoholon kívũl. Az itthoni problémák, a fáradtság miatt legszívesebben bõgnék.15/L

Figyelt kérdés
Kész vagyok lelkileg, itthon most nagy a zũr, nincs semmi komoly gond, csak egymás után jön 1000 dolog, és már nem bírom, fáradt vagyok, suliban alig bírok ébren maradni... Szeretnék az osztálytársaimmal is barátkozni, beszélgetni, de zárkózott vagyok, inkább zenét hallgatok, ezért kérdezem, nincs valami, amitõl felszabadultabban viselkednék? 15/L
2011. nov. 7. 21:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%

Rivotril


De csak pszichiáter írhatja fel

2011. nov. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

sedatif pc,az stresszoldó komplex homeopátiás szer,nem fogsz hozzászokni,nem álmosít,laza leszel tőle,semmi lámpaláz,nyitottá is válsz. vannak illóolajok is,amík segíthetnek


sztem vedd meg a gyógyszertárban a homeopátiás könyvet,és keresd ki a te konkrét panaszod,és olyat szedj.

2011. nov. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mekkora állatság a "semmi komoly gond"-ra Rivotrilt ajánlani! Te elképesztően felelőtlen vagy, kedves első.
2011. nov. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hogy a kérdezőnek is válaszoljak: ez nem szer kérdése. A lehető legrosszabb elképzelés mindenféle szerekre gondolni egy ilyen, valójában nem súlyos helyzetben, amitől csak rosszabb lehet. Mindenekelőtt pihend ki magad, és máris más színben fogod látni a világot. Ha nem tudod kipihenni magad, akkor át kell gondolni az időbeosztásodat és a tevékenységeidet; a pihenést úgysem lehet szerekkel helyettesíteni. Vannak ilyen időszakok az ember életében, ki kell bírni, talán vigasztal, hogy másnak is van ilyenje. Felszabadultabban viselkedni, bármilyen furcsán hangzik, mindenekelőtt elhatározás kérdése.
2011. nov. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
miért állatság? én legalább a kérdésre válaszoltam.
2011. nov. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Van neked valami halvány fogalmad, mi az a Rivotril, és mit tesz az emberekkel? Szedte már valaki a közeledben? Le tudott jönni róla? Milyen volt? Tudod, hogy mire való egyáltalán?
2011. nov. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen, én szedtem. Semmi különös...nyugtató
2011. nov. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor téged nagyon átvágtak. Nyugtatót nem pszichiáterek írnak fel. Az Andaxin a nyugtató meg a Valeriana.
2011. nov. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem az írta fel.
2011. nov. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A Valeriana az egy gyenge fos. Ahoz nem is kell recept, mert természetes anyagokból készül.
2011. nov. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!