Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi tehető mulasztás miatt a...

Mi tehető mulasztás miatt a negatív hatásokkal?

Figyelt kérdés
24 éves fiú vagyok.Depressziós, magányos, makacs vagyok.Anyám nagyon engedékeny volt, apám meg nem is él.Nem vagyok felnőtt.Volt egy nehezen összejött és nehezen csordogáló kapcsolatom, ahol megtapasztaltam egy nagyon két lábbal a földön járó, reális, felelős embert,lányt.25 éves létére ez a lány felelős.Anyám 45 évesen elveszett.Félek,hogy a gyerekkorban történt mulasztások a szülőktől és így kialakult mentális betegségeket nem tudom átlépni,nagyon hatása alatt vagyok.Tehetetlennek érzem magam. Szánalom az életem és amit hoztam a múltból a szülőktől.
2011. nov. 7. 21:38
 1/5 A kérdező kommentje:
És félek, hogy vége az életemnek.
2011. nov. 7. 21:40
 2/5 anonim ***** válasza:
Prosztónak fog hangzani, de kezdhetnéd azzal, hogy megpróbálsz nem másokra mutogatni a saját életed milyensége miatt.
2011. nov. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Olvastam,hogy hiperaktív, depressziós, makacs, magányos lehet az, aki gyerekkorában engedékenység miatt szenved.
2011. nov. 7. 22:04
 4/5 anonim ***** válasza:

azért van igaza az elsőnek, mert a gyermekkorban történt dolgok, sőt az egész nevelés hatása csak addig lehet a szülők felelőssége, amíg te nem tudsz róluk.

onnantól kezdve nem okolhatod az örökséget, hogy ez tudatos, mert te vagy a felelős azért, amilyen vagy.

2011. nov. 8. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha anyukád nem lett volna engedékeny, tuti, hogy akkor meg az lenne a bajod.Hogy mit tudsz tenni?Éld az életed, ahogy te helyesnek látod.nem lehet mindenki reális, földön járó típus, de attól hogy nem ilyen valaki, még lehet felelősségteljes és sikeres.
2011. nov. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!