Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek fel kéne keresnem...

Szerintetek fel kéne keresnem egy pszichológust?

Figyelt kérdés
Vagdosom magam....de nem tudom abbahagyni. A környezetem nem igazán fogad el a családommal meg folyton veszekszek. És ezektöl ha szomoru vagyok akkor nem tudom megállni h ne vágjam fel a karom. Szerintetek nagy a baj?
2011. nov. 11. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, nagy a baj. De jó, hogy felismered a problémát, így könnyebb orvosolni. Mindenképp keress meg egy szakembert.
2011. nov. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igazábol az a baj h 14 éves lány vok és egyedül nem tom h keressek valakit ha meg a szüleimnek kéne szólni attol isten ments mert a szüleim értelmes embernek gondolnak...
2011. nov. 11. 14:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Háziorvosodat kérdezd meg.
2011. nov. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 LadyLee ***** válasza:

Menj el orvoshoz. De nyugi, nem ritka amit leírsz, sok fiatal csinálja, nem vagy ezért valami szörnyszülött. De segítségre van szükséged.


Nyilvánvalóan valamiféle lelki, érzelmi fájdalom kínoz és annak elnyomására okozol magadnak valódi testi fájdalmat. Nincsen olyan nagy baj, amit ne lehetne orvosolni, de szakember kell hozzá.

2011. nov. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

iskoládban nincs pszichológus?

de amúgy igen baj,és mielőbb segítséget kéne kérned.

nem jó dolog,ha egy ilyen fiatal tini szomorú és ilyeneket csinálni,neked még élvezned kéne az életet.

2011. nov. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én kiskorom óta rágtam a körmeim. Olyan szinten, hogy pár mm köröm maradt csak. Undorítóan nézett ki. Minden szert kipróbáltam, még az erős paprikát is! Aztán 25-26 éves koromban erőt vettem magamon, és abbahagytam. Így utólag visszagondolva, talán ezzel büntettem magam valamiért. Szerintem nálad is hasonló gondok lehetnek, de amit te csinálsz, az veszélyes is. Menj el egy pszichológushoz, segíteni fog!
2011. nov. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!