Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok? Mi a baj...

Depressziós vagyok? Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Még csak 15 éves lány vagyok. Igazából elég kevés önbizalmam van, barátaim sincsenek nagyon. (Régen pedig sok volt, de valahogy elvesztettem őket..) Más nem igazán láthatja hogy valami bajom van, de viszont ha hazamegyek, folyton csak sírok, zenét hallgatok és öngyilkos oldalakat nézegetek. Tudom, hogy nem bírnám megtenni, és valahogy nem is akarom. De a jövőmet se tudom elképzelni, félek tőle. Suliba se teljesítek jól. 2-es vagyok szinte mindenből, és folyton emiatt stresszelek, hogy egyszer úgyis megbukok. Hogy nem lesz belőlem semmi, és egyszer fogom magam és leugrok a 10emeletesről. :( Néha az ereimet is felvágom, vagy inkább csak karcolgatom a csuklómat, jobban érzem magam tőle. Sokszor ha társaságban vagyok, szorongok és legszívesebben lesüllyednék a föld alá, csúnyának és bénának érzem magam. Családommal sincs semmi baj, vagyis hát a bátyámmal nem beszélek, mert bunkó. De a szüleim nem váltak el, jól megvannak (viszonylag), jól is élünk. De ez az egész már nagyon régóta így megy. És egyre rosszabb. Soha nem mozdulok ki, csak itthon ülök. Mit csináljak?? :(
2011. nov. 13. 22:44
 1/3 anonim válasza:
Járj el és ismerj meg új embereket,pl tánc,stb,stb. Vegyél állatot és gondozd,kezdj új életet. Kezdj bele olyan dolgokba amiket eddig sosem mertél,a lényeg az hogy foglald le magad!!!
2011. nov. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szia! en 23 eves vagyok, tul vagyok ezen amit te erzel, de amikor 15 - 16 eves voltam, minden ejszaka undorito veres remalmaim voltak es nem ertettem mi tortenik velem, nem beszeltem rola senkinek, nekem 1 baratnom volt akkor, es kedves csaladom, tudom h nagyon rossz erzes, egyedul erzed magad, nekem mindig es a mai napig itt van nekem a zene, ami mindig segit! ( Gitarozok, es fuvolazok) Biztos vagyok benne h elfog mulni ez az idoszakod, sportolj, egyel egeszsegesen, es kitartast! Az masik h milyen jegyeid vannak, nem sokat szamit. Kozepiskola elsoben kettes voltam matematikabol, tortenelembol. 4.ben 5 osre erettsegiztem mindkettobol. Aztan rajottem h az erettsegi sem szamit tul sok mindent, tovabb tanultam, elvegeztem egy konzervatoriumot, aztan arra is rajottem h az sem er tul sok mindent. Majd kijottem egyedul kulfoldre, megtanultam angolul, es spanyolul, rengeteget utazok, es igen, ettol picit jobban erzem magam, de neha ujra kijon a depresszio, de mindig elmulik es jon egy uj kezdet!
2011. nov. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. :) igen, én is reménykedek hogy egyszer vége lesz ennek, mert ez már tényleg nem normális, és így elég nehéz..
2011. nov. 22. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!