Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 7 éves kislány hangokat hall....

7 éves kislány hangokat hall. mintha beszélnének hozzá. (? )

Figyelt kérdés
Nem tud tőlük aludni sem. Ötletek, hogy ezt mi okozhatja? Google-ban utánaolvastam, de semmi használhatót nem találtam.
2011. nov. 14. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vidd el szakemberhez a kislányt.
2011. nov. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Sámán lesz, vagy halottlátnok!
2011. nov. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szakembernek kell kiderítenie az okát. Lehet,hogy az iskolában hallott valamit a szellemekről,és hasonló hülyeségekről,és elhitte.
2011. nov. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp vizsgáltasd meg. Ne elégedj meg azzal a válasszal, hogy kinövi. DE mielőtt szaladnál vele orvoshoz beszélgess el vele erről. Kezdetnek amúgy egy gyerekpszichológus elég lesz. Lehet valami trauma érte. Itt nem kell nagy dolgokra gondolni. Sok gyerek lelkileg sérülékeny.
2011. nov. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

csodálom, hogy nem találtál semmit, a skizofréniának pl gyakori tünete.

De mivel egy kisgyerekről van szó, az talán nagyobb esélyes, hogy látott valami látnokos hülyeséget a tévében. :D Fura a gyerekek agya.

Azért persze ne hagyd ennyiben, vidd el pszichiáterhez, ha szükséges.

2011. nov. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
skizo? a hangok ok okozati viszonyban beszélnek? PL "tedd ezt, ezért meg ezért" vagy csak "csináld ezt?" vagy nem buzdítják cselekvésre? - Múltbeli trauma tudatalatti feldolgozási kísérlete esetleg? amennyiben nincs ok-okozat viszony lehet hogy valamiféle kényszergondolat "hangjai"
2011. nov. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 IvyLeague válasza:
nekem egyik ismerősöm bölcsiben dolgozik gondozóként és mesélte hogy az egyik kislány beszél "valakivel". vannak akik úgy tartják a gyerekek fogékonyabbak a paranormális dolgok megélésére, most ez teljesen kompromittáló és vitatható. Szerintem is a legcélszerűbb ha szakember beszélget vele erről.
2011. nov. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kérném a kérdezőt, hogy másoknak is segítséget nyújtva, írja

meg, hogy mi lett az eset folytatása...

2012. ápr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!